Gisele Bündchen’den iddialı reklam

Dünyanın en zengin süper modeli olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Gisele Bündchen, reklam kampanyası için verdiği cesur pozlarıyla dikkat çekti.

ntv.com.tr 12.07.2016 - 17:17 | Son Güncelleme : 12.07.2016 - 17:33

Gisele Bündchen’den iddialı reklam

Yıllarca dünyanın en çok kazanan modelleri arasında yer alan ve 2015 yılında podyumları bırakan Gisele Bündchen, bu defa Givency’nin yeni jean kampanyasında verdiği cesur pozla gündemde.

İtalyan lüks giyim markasının reklam kampanyası için objektif karşısına geçen 35 yaşındaki Brezilyalı süper model, moda fotoğrafçıları Luigi ve Lango’ya üstsüz poz verdi.

REKORLAR KİTABINA GİRDİ

2014 yılında Guinness Rekorlar Kitabı'nda dünyanın en zengin süper modeli olarak yer alan, Forbes Dergisi tarafından aynı yıl 47 milyon dolar kazandığı açıklanan Bündchen, moda sahnesi ile tanıştığı 1990 yılından bu yana aralarında ABD, Rusya, Brezilya, İtalya, Fransa, Meksika, Güney Kore ve Türkiye'nin bulunduğu 20'den fazla ülkede markaların reklamlarında yer aldı.

Givency’nin iddialı reklam kampanyası için daha önce Irina Shayk ve Candice Swanepoel de benzer pozları vermişti.

Rus model Irina Shayk, Givenchy’nin sonbahar 2016 koleksiyonu için de poz vermişti.

Bugünlerde doğum için gün sayan süper model Candice Swanepoel, markanın kampanyası için geçen yıl Mert Alaş ve ortağı Marcus Piggott'a aynı pozu vermişti.

Sayfa Yükleniyor...