Gökçe Bahadır: Sadece müzikal güzel olsun istiyorum

Oyuncu Gökçe Bahadır, "Müzikal fiyatlarıyla Serenay Sarıkaya'yı geçtiğinizle ilgili iddialar hakkında "Kkonuyla hiçbir bilgim yok. Ben sadece müzikal güzel olsun istiyorum. Sahneye gelip, keyifle izlesinler istiyorum. Seyirci keyifle ayrılsın istiyorum bu müzikalden" ifadelerini kullandı.

19.12.2019 - 14:06

Gökçe Bahadır: Sadece müzikal güzel olsun istiyorum

Oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün gerçekleştirilen yılbaşı alışveriş festivaline katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bahadır, neşeli halleriyle dikkat çekti.

"ÇOK YOĞUN GEÇİYOR"

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; müzikal provası için Adana'daki film setinden İstanbul'a geldiğini söyleyen Bahadır, "Şimdi Adana'dan geldim, çok yoğun geçiyor. Müzikal provası için geldim. Dört, beş gün kadar buradayım, sonra tekrar film için Adana'ya döneceğim. Yılbaşına kadar filmi bitireceğiz. Yılbaşından sonra tekrar müzikal provaları için İstanbul'a döneceğim" şeklinde konuştu.

Gökçe Bahadır Kendi Yolumda filminde  Gökhan Özoğuz ile birlikte rol alacak Gökçe Bahadır Kendi Yolumda filminde  Gökhan Özoğuz ile birlikte rol alacak

MÜZİKAL ÇOK FARKLI BİR HEYECAN"

Rol aldığı müzikal ile ilgili açıklamalar yapan oyuncu, şunları söyledi: Müzikal çok farklı bir heyecan. O da sezen Aksu şarkılarıyla biliyorsunuz. Onun da güzel bir hikayesi var yine. Gerçekten Yeşilçam hikayesi gibi, 80'lerde geçiyor. İzmir Urla'da geçen bir hikaye. İzmirli bir kızı oynuyorum orada. İçinde dansların, şarkıların ve sözlerin olduğu çok güzel bir müzikal olacak. Daha Sezen Hanım henüz gelmedi ama uğrayacaktır diye düşünüyorum. Daha çok yeniyiz.

"RAKAMLARDA ŞİŞİRİLME VAR"

Muhabirlerin "Müzikal fiyatlarıyla Serenay Sarıkaya'yı geçtiğinizle ilgili haberler çıktı" demesi üzerine Bahadır, "Ben hiç bilmiyorum. İnanın yani konuyla hiçbir bilgim yok. Ben sadece müzikal güzel olsun istiyorum. Sahneye gelip, keyifle izlesinler istiyorum. Seyirci keyifle ayrılsın istiyorum bu müzikalden" ifadelerini kullandı.

Bahadır geçtiğimiz günlerde dizi ve sinema sektöründe erkek oyuncuların kadın oyunculardan daha fazla ücret aldığı sorulunca" Medyada duyduğumuz rakamların ne kadar doğru olduğunu biz hepimiz kendimizden biliyoruz. Bu büyük rakamlarda medya tarafından bir şişirilme var. O yüzden onların ne kadar ücret aldığını kimse bilemez. Bence herkes emeğinin karşılığını alıyordur" demişti

Sayfa Yükleniyor...