GQ Türkiye 'Men of The Year 2015' ödül töreni bu akşam

GQ Türkiye, başarı ve tarzlarıyla dikkat çeken erkekler ile yılın kadınını seçti. 2015'e damga vuran isimler bu akşam ödüllerini törenle alacak.

Haberler - ntv.com.tr 02.12.2015 - 08:35 | Son Güncelleme : 03.12.2015 - 02:44

GQ Türkiye 'Men of The Year 2015' ödül töreni bu akşam
Yılın İkonu Ödülü: Cem Yılmaz
Yılın İkonu Ödülü: Cem Yılmaz

GQ tarafından dünya çapında 20 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de Akmerkez ana sponsorluğunda, bu yıl dördüncü kez düzenlenecek “GQ Türkiye Men of the Year” ödül töreni 3 Aralık Perşembe akşamı (bugün) gerçekleşecek. 

Her biri kendi alanında başarılı 12 erkek ve bir kadının ödüllendirileceği gecede Yılın Uluslararası Starı Akmerkez Özel Ödülü’nü tüm dünyada ilgiyle izlenen “The Walking Dead” dizisinde canlandırdığı Daryl Dixon rolüyle tanınan Norman Reedus alırken Yılın Uluslararası İkonu Ödülü ise “Sex and the City” dizisiyle fenomen olan şimdiyse “The Good Wife” dizisiyle dikkat çeken Chris Noth’un nam-ı diğer “Mr. Big”in oluyor.  

Yılın Adamı Ödülü: Arda Turan
Yılın Adamı Ödülü: Arda Turan

Merakla beklenen Yılın Adamı Ödülü’nün sahibi de Arda Turan’ın olurken Yılın Kadını, Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla ödülünü almaya hazırlanıyor. 

Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasının önemli isimlerin davetli olduğu gecenin sunuculuğunu ise bu yıl Türkiye’nin alanında en başarılı kadınlarından biri olan Burcu Esmersoy üstleniyor. 

Yılın Kadını Ödülü: Sıla
Yılın Kadını Ödülü: Sıla

Akmerkez ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek GQ Men Of The Year gecesinde ödül alacak isimler davete, ulaşım sponsoru Volkswagen tarafından getirilecek. Yüzyılı aşkın süredir İtalyan zarafetini temsil eden lüks saat ve kalem markası Montegrappa ve lüks erkek giyimin öncü markalarından Hugo Boss, Men of The Year 2015’in sponsorları arasında yer alıyor. 

Ödül alan isimler şöyle: 

İKON: CEM YILMAZ 
YILIN ADAMI: ARDA TURAN 
YILIN KADINI: SILA  
YILIN ULUSLARARASI İKONU: CHRIS NOTH 
YILIN ULUSLARARASI STARI: NORMAN REEDUS 
YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: RIFAT ELHADEF  
STİL İKONU: FARUK SÜREN
YILIN YÜKSELEN YILDIZI: ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL 
YILIN YÖNETMENİ: EMİN ALPER 
YILIN SPORCUSU: CEDİ OSMAN 
YILIN ŞEFİ: ARDA TÜRKMEN 
YILIN ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYENİ: EDİS 
YILIN SIRADIŞI BAŞARISI: METE ATATÜRE

Ödül töreni bu akşam gq.com.tr'den canlı yayınlanacak.

Sayfa Yükleniyor...