"Caitlyn Jenner’ın değişimi yüzünden grup terapisine gidiyoruz"

Kim Kardashian, Jenner ve Kardashian ailelerinin Nisan ayında geçirdiği operasyon ile cinsiyet değiştiren Bruce Jenner'ın (Caitlyn Jenner) bu kararının ardından grup terapisine gittiğini söyledi.

ntv.com.tr 01.07.2015 - 12:16

kasrdashian.jpg

Nisan ayında cinsiyet değiştiren ve operasyonun ardından basına "Artık adım Caitlyn Jenner" diye seslenen Bruce Jenner, çocuklarının da aralarında olduğu birçok ünlü isimden destek görmüştü.

San Francisco’daki bir kulüpte görüntülenen Jenner'ın üvey kızı Kim Kardashian konuyla ilgili basının yönelttiği soruları yanıtladı.

Jenner'ın kararı hakkında konuşan Kardashian "Caitlyn’in değişimi hakkında herkesten pozitif şeyler duyduk, umarım insanlar anlayışlı ve önyargısızdır" dedi.

Kardashian ailesi Babalar Günü'nü böyle kutlamıştı.
Kardashian ailesi Babalar Günü'nü böyle kutlamıştı.

26 Temmuz’da yayınlanacak 'I am Cait' programı ile ilgili de konuşan Kardashian "Programda aileden herkesin gösterilmesine özen gösterdik. Çünkü herkesin Cait’in geçirdiği değişim için duyguları ve tepkileri farklıydı. Bazen programın sadece Cait ile ilgili olduğunu düşünüyorum, aslında program ailesiyle de ilgili" ifadelerini kullandı.

Son olarak Kardashian Caitlyn’in değişimi için Jenner ve Kardashian ailelerinin grup terapisine gittiğini ve insanların Cait’in değişimine bu kadar açık olmalarının aileyi çok mutlu ettiğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...