Gülben Ergen'den o iddialara yanıt: Aslanlar gibi başımız dik

Erhan Çelik'ten boşanan Gülben Ergen'in İzmirli bir iş adamıyla birlikte olduğu iddia edilmişti. Ergen bu iddialara ilişikin bir açıklama yaptı.

Haberler 25.12.2016 - 16:06 | Son Güncelleme : 25.12.2016 - 17:19

Gülben Ergen'den o iddialara yanıt: Aslanlar gibi başımız dik

6 Aralık'ta Erhan Çelik ile iki yıllık evliliğini noktalayan 44 yaşındaki Ergen, hakkında çıkan İzmirli bir iş adamıyla birlikte olduğu iddialarına yanıt verdi. Ergen'in açıklaması şöyle: "Hakkımda olumsuz haber çıkartmak için bizzat çalışani yazılı ve görsel medyaya yalan senaryolar üretip, yazdırıp, konuşulması için çaba sarfeden ahlak ve vicdan yoksunu herkesin aileme asla zarar veremeyeceğini söylemek isterim. "

"ASLANLAR GİBİ BAŞIMIZ DİK"

"Çocuklarımla ve mesleğimle huzurla, dürüstlükle ve mutlulukla yaşadığım her günüm başkalarına dert sebebi... Sırtımda, yüreğimde, başımın üzerinde taşıya taşıya büyüttüğüm üç oğlum ve ben kirli, pis, yozlaşmış senaryolarınıza alet olmadan, biz bize yetenerek aslanlar gibi başımız dik yaşamaya devam ediyoruz. Gerisi yalan, gerisi dolan..."

Ergen'in 2002 yılında dünyaevine girip, sekiz yıl evli kaldıktan sonra ayrıldığı Mustafa Erdoğan ile yaptığı evlilikten Atlas, Güney ve Ares isimli üç erkek çocuğu dünyaya geldi.

Sayfa Yükleniyor...