Gülşen'in hapsi isteniyor

Bir televizyon programında yapımcı Erol Köse'ye hakaret ettiği öne sürülen şarkıcı Gülşen hakim karşısındaydı...

Haberler - Anadolu Ajansı 13.05.2010 - 17:20

Gülşen'in hapsi isteniyor

Bakırköy 10. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, sanık Gülşen Bayraktar ve avukatı Fatma Yiğen ile Erol Köse'nin avukatı İsmail Filiz katıldı.        

Duruşmada savunmasını yapan Bayraktar, suçlamaları kabul etmediğini belirterek, hazırladığı yazılı savunmasını mahkemeye sundu.

Erol Köse'nin çalışmalarını engellediğini öne süren Bayraktar, ''Ben kendisine karşı hakaret edici söz söylemedim'' dedi.        

Köse'nin avukatı İsmail Filiz ise sanığın yazılı savunmasına karşı beyanda bulunmak için süre istedi.        

Hakim Rıza Cantepe, avukatların yazılı savunmasını yapması için süre vererek, duruşmayı erteledi.        

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, bir televizyon programına çıkan şarkıcı Gülşen Bayraktar'ın daha önce birlikte çalıştığı arkadaşı olan ve tartışmalı olarak ayrıldığı işvereni müşteki Erol Köse hakkında ''bu programa çıkmasını engellediği, korsan kasetini çıkardığı ve işlerini engellediğini'' iddia ederek Köse'nin saygınlığını rencide edebilecek nitelikte isnatta bulunduğu belirtiliyor.        

Bayraktar'ın, müşteki Erol Köse'ye hakaret ettiği ve Köse'nin uzlaşmayı kabul etmediği belirtilen iddianamede, sanığın ''hakaret'' suçundan 3 ay ile 2 yıl arasında hapisle cezalandırılması isteniyor.

Sayfa Yükleniyor...