Hafta sonu için dizi önerisi: Şahsiyet

Hafta sonunu evde geçirecek ve ne izleyeceğine karar veremeyenler için yeni dizi önerisi: Şahsiyet.  İlk 6 bölümü büyük ilgi gören Şahsiyet'in yeni bölümleri bugün puhutv'de.

11.05.2018 - 15:12

Hafta sonu için dizi önerisi: Şahsiyet

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, Ay Yapım imzalı Şahsiyet dizisinin puhutv’de yayınlanan ilk 6 bölümü özellikle polisiye tutkunu izleyicinin büyük beğenisini topladı.

FRAGMANLARA İLGİ

Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran senaryosuyla yayınlandığı ilk günden itibaren yüksek izlenme oranlarına ulaşan Şahsiyet dizisinin 7, 8 ve 9. bölümleri bugün yayınlanacak.

NEVRA İPUÇLARINI BİRLEŞTİRİYOR

Polisiye ve macera sevenlerin fenomen dizisi Şahsiyet’in 7,8 ve 9. bölüm fragmanları dizinin hayranlarından büyük ilgi gördü. Alzheimer’i ilerleyen Agah, artık çok daha fazla şeyi hatırlamak zorunda. Polis Nevra, ipuçlarını birleştirmeye başladı.

ŞAHSİYET 7-8-9 BÖLÜM FRAGMANI İZLE

AGAH'I BEKLEYEN BÜYÜK SÜRPRİZ

Etrafındaki çember giderek daralan Agah’ı bekleyen büyük süpriz ne? Köpek öldüren sitesini açan Deva ve arkadaşları fenomen olma yolunda ilerlerken Nesrin’in beklenmedik hamlesi herkesi şaşırtacak.

Başrollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Necip Memili’nin paylaştığı kadrosunda Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas, Müjde Ar ve Hümeyra’nın yeraldığı; 12 bölüm olarak tasarlanan ‘Şahsiyet’in bir sonraki bölümleri ise Haziran ayında yayınlanacak.

12. BÖLÜMLE FİNAL YAPACAK

10 ve 11. bölümlerde heyecan dozu daha da artarken sarsıcı sonu ile “Şahsiyet” 12. bölümde final yapacak.

ŞAHSİYET 4-5-6 BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...