Hakan Kurtaş 'Dolunay' kadrosunda

Hakan Kurtaş, yaz ekranında güçlü oyuncu kadrosu ile Star’da başlayacak 'Dolunay' dizisinde.

ntv.com.tr 11.06.2017 - 14:43

hakankurtas.jpg

No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da Hakan Kurtaş Deniz karakterine hayat verecek.

SANATÇI RUHLU DENİZ

Sanatçı ruhlu, duygusal ve yetenekli olan Deniz; resim yapıyor, ve davul çalıyor. Her alanda yaratıcı ve yeni şeyler öğrenmeye aç oluşu ile duygularını uçlarda yaşamayı seviyor. Zeki kadınlara karşı özel bir ilgisi olan Deniz, ilişkilerinde sadık ve dürüst olmayı seviyor.

Sürprizli bir aşkı konu alan ve yaz ekranında seyirciyi heyecanlı bir bekleyişe sürükleyecek Dolunay’ın eğlenceli tanıtımı şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başladı.

Başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül, Irmak Ünal, Mert Yavuzcan eşlik edecek.

Dolunay dizisinin künyesi

Yapım: No Dokuz

Yönetmen: Çağrı Bayrak

Senaristler: Kule Dibi Senaryo Ekibi - Ayşen Günsu Teker-Fikret Bekler

Oyuncular: Can Yaman (Ferit), Özge Gürel (Nazlı), Hakan Kurtaş (Deniz), Türkü Turan (Alya), Balamir Emren (Engin), Alara Bozbey (Nilüfer), İlayda Akdoğan (Asuman), Berk Yaygın (Tarık), Necip Memili (Hakan), Öznur Serçeler (Fatoş), Yeşim Gül (Leman), Özlem Türay (İkbal), Emre Kentmenoğlu (Bekir), Irmak Ünal (Zeynep), Mert Yavuzcan (Demir), Alihan Türkdemir (Bulut)

DOLUNAY DİZİSİNİN İLK TANITIMI

Sayfa Yükleniyor...