Hakan Yılmaz ve eşine lobide dayak

Hakan Yılmaz, önceki akşam yeni yaşını Etiler'de bir mekanda kutladı ama gece zehir oldu. 48 yaşındaki oyuncu ve eşi Elif Yılmaz yanlarına gelip 'Beni tanıdın mı?' diyen bir kişi ve arkadaşları tarafından darp edildi.

08.12.2017 - 11:48

Hakan Yılmaz ve eşine lobide dayak

Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz doğum günü kutlamasında darp edildi. Mutlu başlayan akşam şok bir olayla sona erdi. 48 yaşındaki oyuncu, kendisini darp edenler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını kaydetti.

Hakan Yılmaz ve çocukları
Hakan Yılmaz ve çocukları

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Oyuncu Hakan Yılmaz, olayı Instagram hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu: "Önceki gece Etiler'de eşimle gittiğimiz otelin lobisinde yanıma gelen ve 'beni tanıdın mı' diye soran kişiye 'tanıyamadım' yanıtını verdim. Bu yanıtın üzerine beni nasıl tanımazsın diyen ve eşimin yanında bana küfür ve hakaret eden şahıs, ardından yanından iki arkadaşı ile birlikte eşimi ve beni darp etmiştir. Eşimin de yaralandığı olaylar sonrası yasal işlemler başlatılmıştır. Eşimin de yanında böyle bir saldırıyı kabul etmiyorum, etmeyeceğim. Kimse kanun üstü değildir, hukuka inancım tam" dedi.

Sayfa Yükleniyor...