Hamdi Alkan'ın eski Canan Hoşgör ile  yeni eşi Selen Görgüzel bir arada

Hamdi Alkan, eşi Selen Görgüzel ile eski eşi Canan Hoşgör’ü önceki akşam İstinye Park’ta bir araya getirdi.

Haberler 21.08.2016 - 16:56

Hamdi Alkan'ın eski Canan Hoşgör ile  yeni eşi Selen Görgüzel bir arada

Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Hamdi Alkan, “Şaşırılacak bir durum yok. Canan Hoşgör’le ayrılmış olsak da ortak bir noktamız var; çocuklarımız. Onlar için bir araya geldik. Her anne baba gibi çocuklarımız okusun, bu ülkeye faydalı insanlar olsun istiyoruz. Pazarda limon satsınlar ama yeter ki ülkelerini satmasınlar” dedi.

"ONLAR BİZE GELİYOR,BİZ ONLARA GİDİYORUZ"

Canan Hoşgör: “Biz bu duruma alışığız ama siz değilsiniz. Biz çok sık bir araya geliyoruz. Onlar bize geliyor, biz onlara gidiyoruz. Şimdi kızlarımızın üniversite telaşı var, onun için toplandık” diye konuştu.

Canan Hoşgör, yemeğe kızları Ayşe ve Zeynep’le geldi.
Canan Hoşgör, yemeğe kızları Ayşe ve Zeynep’le geldi.

"YADIRGANMAMASI LAZIM"

Mekandan eşiyle el ele çıkan Selen Görgüzel ise “Buluşma fikri kimden çıktı?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Tamamen spontane oldu. Ama biz zaten sürekli görüşüyoruz, kimsenin bunu yadırgamaması lazım. Sonuçta onlar benim yüzümden ayrılmadılar, daha önceden ayrılmışlardı.” 

44 KİLO VERDİ

Ağustos 2015'de mide ameliyatı olan ve140 kilodan 96 kiloya düşen 49 yaşındaki Alkan, oyuncu eşi Selen Görgüzel ile yeni sezon öncesi gittikleri Muğla'nın Bodrum ilçesindeki tatillerini geçtiğimiz hafta noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...