Hande Ataizi'den mesajlı tehdit

Oyununun Kıbrıs turnesine gitmediği için Cihan Ünal’ın tepkisini çeken Hande Ataizi, "Yolladığı SMS’i kamuoyuyla paylaşmamamızı tercih edeceğine eminim" dedi. Ünal ise Ataizi hakkında tazminat davası açacağını belirtti.

26.05.2011 - 09:41

Hande Ataizi'den mesajlı tehdit

Geçen aylarda Can Gürzap ile Nurseli İdiz arasında yaşanan ve mahkemeye taşınan olayın bir benzeri şimdi Hande Ataizi ile “Özel Hayatlar” isimli tiyatro oyunundaki rol arkadaşı Cihan Ünal arasında yaşanıyor.

Gencay Gürün’ün Genel Sanat Yönetmenliğini yaptığı Tiyatro İstanbul’un sahneye koyduğu oyunun aynı zamanda yönetmeni olan Ünal, Ataizi’nin Kıbrıs turnesine gitmeyip daha sonra Kıbrıs’ta sevgilisiyle tatil yaptığı öğrenince küplere bindi. Ünal, Ataizi’nin TNT’de yaptığı “Dest-i İzdivaç’ programına göndermede bulunarak “Herkes layık olduğu yerde yaşar” dedi.

"CİHAN BEY’İN YOLLAMIŞ OLDUĞU MESAJI KAMUOYUYLA PAYLAŞMAMAMIZI TERCİH EDECEĞİNE EMİNİM"
Milliyet'in haberine göre; Ataizi ise Ünal ile anlaşamadığını belirtti ve şu açıklamada bulundu:

"Sayın Ünal ile aramızda meydana gelen anlaşmazlık bu oyundaki üstlendiğim görevimi sürdürmeme olanak tanımamaktadır. Bu kararımı oyunun Kıbrıs Turnesi’nden 1 hafta önce 15 Mayıs’ta Tiyatro İstanbul yönetimine bildirmiş ve oyundaki görevime devam etmeyeceğimi açıklamıştım. Ünal’ın kanser hastaları için yapılacak bir gösteriden kaçmışım intibasını yaratacak sözlerini en hafifinden yadırgatıcı buldum. Beni zor durumda bırakma niyetiyle verdiği demecin ne tiyatro sanatına, ne Gencay Hanım’ın emeklerine, ne de oyunumuzun başarısına yakışmadığını belirtmek zorundayım. Cihan Bey’in oyunun bitmesinin ardından telefonuma yollamış olduğu mesajı ve gönderilme nedenlerini kamuoyuyla paylaşmamamızı tercih edeceğine de eminim."

TAZMİNAT DAVASI AÇIYORUZ
Ataizi’nin oyunla yakaladığı çıkış sonrası televizyonda program yapmaya başladığını söyleyen Ünal, oyunda ünlü yıldızın rolünü Devlet Tiyatrosu oyuncusu Meral Bilginer’in oynayacağını söyledi.

"Bahsettiği mesajı kamuoyuna o açıklamazsa, ben paylaşırım. Ben de onu tehdit ediyorum" diyen Ünal, "Bir dönem mesajlı motivasyon olayı vardı. O mesaj benim yüz akımdır. İçinde ne tehdit, ne de hakaret var. O mesajda ben kırgınlıklarımızın olabileceğini ama tüm ekip adına oyunun devam etmesi gerektiğini belirttim. Bana Ataizi’nin sete gitmemesi ve star kaprisleri yaptığı için artık dizilerde iş bulamadığını belirtip ‘Sen nasıl güveniyorsun’ dediler ama ben kulak asmadım. Onu kazanalım dedim. Nitekim çok da iyi oynadı ama 2500 biletin satıldığı Kıbrıs oyununa çıkmıyor ama aynı gün sevgilisiyle eğlenmeye gidiyor. Tiyatroda perde kapanır mı? Maddi ve manevi tazminat davası açıyoruz" şeklinde konuştu. 
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...