Harbiye Açıkhava Sahnesi yaza veda ediyor

Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarının geçit töreni yaptığı Harbiye Açıkhava Sahnesi yaza Atlantis Yapım organizasyonuyla veda ediyor.

ntv.com.tr 12.09.2017 - 10:44

Harbiye Açıkhava Sahnesi yaza veda ediyor

2017 sezonunun finali, 6 -14 Ekim tarihleri arasında Fransızca şarkılardan, Türk popunun en popüler şarkılarına uzanan bir konser programı içeren “ZUBİZU Harbiye Açıkhava Konserleri” ile gerçekleşecek.

Romantik şarkılarıyla kitleleri kendisine hayran bırakan Fransız şarkıcı Dany Brillant, 6 Ekim Cuma günü İstanbullu sevenleriyle hasret giderecek. Ardından 8 Ekim Pazar günü güçlü yorumuyla Ferhat Göçer ve ENBE orkestrası uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir müzik şöleni verecek.

11 Ekim Çarşamba günü ise mikrofon, sahnedeki birliktelikleriyle müzikseverleri büyüleyen ikili Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer’de olacak.

12 Ekim Perşembe günü, 1998 senesinde Harbiye Açıkhava’da 10 saat 55 dakika boyunca sahnede kalıp 139 şarkı seslendirerek dünya rekoru kıran Haluk Levent, en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Konserler maratonu, 13 Ekim Cuma günü, enerjik sahnesi ve dillere pelesenk olan şarkılarıyla binleri coşturmaya hazırlanan Kenan Doğulu ile devam edecek.

BİLETLER ÖN SATIŞTA

Konserlerin biletleri 13 Eylül’e kadar yalnızca ZUBİZU kullanıcılarına özel, %20 indirim ayrıcalığıyla ön satışta olacak. 

KONSER TAKVİMİ

6 Ekim Danny Brillant
8 Ekim Ferhat Göçer & ENBE
11 Ekim Bülent Ortaçgil&Birsen Tezer
12 Ekim Haluk Levent
13 Ekim Kenan Doğulu
14 Ekim Athena

Sayfa Yükleniyor...