Hasta yatağında beste yaptı

‘Anlatamadım’ adlı bir şarkı besteleyen İbrahim Tatlıses, sanatçı arkadaşlarından da beste topluyor...

10.08.2011 - 11:25

Hasta yatağında beste yaptı

Beş ay önce uğradığı silahlı saldırıda yaralanan ve tedavisi süren İbrahim Tatlıses, hasta yatağında yeni albümü için çalışmalara başladı. Tatlıses albümü için çalışırken, doktorları ünlü sanatçıyı uzun süre şarkı söylemesinin şimdilik sağlığına zararlı olabileceği konusunda uyardı.

Almanya’daki tedavisinin ardından Türkiye’ye dönen ve sağlık durumu her geçen gün daha iyiye giden Tatlıses, yeni albümü için hasta yatağında harıl harıl çalışıyor.

Fizik tedavisi devam eden sanatçı, ‘Anlatamadım’ adlı bir şarkı yaptı. Bunun yanı sıra iki yeni şarkı daha yazan Tatlıses, kendisini ziyarete gelen sanatçı dostlarındanda albüm için şarkı topluyor.
Şarkıları tek tek eleyen ünlü sanatçı yıl sonuna kadar yeni albümünü çıkarmayı planlıyor.

22 AĞUSTOS'TA ALMANYA'YA GİDECEK
Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde 70 gündür tedavi altında olan İbrahim Tatlıses, 22 Ağustos'ta Almanya'ya giderek cranio plasti ameliyatı olacak.        

Ameliyatın seyrine göre Almanya'da üç hafta kalması planlanan Tatlıses, Türkiye'ye döndükten sonra İstanbul'daki aynı merkezde fizik tedavisine devam edecek.

Tatlıses, artık desteksiz yürüyebiliyor ve konser provalarını yapabiliyor. Kaldığı katta bir de çalışma odası bulunan sanatçı ayrıca ticari işlerini de aksatmıyor.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...