Hayatını kaybeden kraliçenin Facebook notu

Balkondan düşerek hayatını kaybeden kraliçe, bir kaç gün önce Facebook sayfasına işte şu notu bırakmış: "Hayat çok güzel, bunu hissettiren tüm canlılara, dünyaya, evrene teşekkür ederim."

22.07.2010 - 09:59

Hayatını kaybeden kraliçenin Facebook notu

Bodrum-Yalıkavak’taki bir tatil köyünde, üçüncü kattaki odasının balkonundan düşerek hayatını kaybeden Miss Model of the World 2003 birincisi Aslı Baş'ın ölümü tüm yakınlarını derinden üzdü.


Baş’ın bundan 10 gün önce, yurtdışına çıkmak istediği için bağlı bulunduğu ajanstan çalıştığına dair belge almak istediği öğrenildi.

Baş’ı 13 yaşındayken keşfeden Antalya’daki Esline Ajans’ın sahibi Esra Keskinol, "Aslı ‘Böbreklerim çok canımı yakıyor. Burada ne olduğunu bulamadılar. Almanya’ya gideceğim. Bana çalışıyor kağıdı çıkartırsan vize işlemlerine başlayacağım’ demiş ve benden vize için gereken çalışma kağıdını istemişti. Tedaviden önce de Bodrum’a gitmişti" dedi.

FACEBOOK'TA YAZILANLAR:
Aslı Baş’ın yaklaşık bir yıl beraber olduğu Emir Tarkan’dan üç ay önce ayrıldığı ancak bu süre zarfında arkadaşça görüşmeye devam ettikleri öğrenildi.

Baş’ın sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki profiline tatile çıkmadan önce, 15 Temmuz 2010 tarihinde "Bodrum" notu düştüğü, kişisel düşünce bölümüne ise "Hayat çok güzel, bunu hissettiren tüm canlılara, dünyaya, evrene teşekkür ederim" yazdığı ortaya çıktı.

"BİRLİKTE DEĞİLİZ"
Bir dönem turizmci Ahmet Bayer’in 16 yıllık evliliğini bitirmesine yol açtığı öne sürülen Aslı Baş, bu iddiaları verdiği röportajla yanıtlamıştı. Bayer için “Kendisi arkadaşım uzun zamandır. Birlikte değiliz. Yazılanlardan rahatsızlık duydum. Erkek arkadaşıma da mahçup oldum” diyen Baş, “Ahmet Bey’in eski eşi Sinem Hanım da ilişkiniz olduğunu, evlilikleri sırasında adınızı duyduğunu söyledi” sorusunu ise şöyle yanıtlamıştı: “Kendisi neden böyle bir açıklama yaptı bilemiyorum. Onların kendi arasındaki sorun, benim adımı karıştırmasınlar...”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...