Hayvan barınağı sanal mağaza açtı

Yedikule Hayvan Barınağı barınakta köpeklere daha iyi ortam sağlanması için çeşitli ürünleri internet sitesi üzerinden satışa sundu.

Haberler 21.12.2009 - 16:00

Hayvan barınağı sanal mağaza açtı

Hayvanseverler ve hayvanlara yardım etmek isteyenler için Fatih Belediyesi güzel bir proje hazırladı. Barınakta bakılan 2 bin köpeklere yardım olanağı sağlamak için üzerlerinde çeşitli hayvan figürleri olan kupalar, anahtarlıklar, tişörtler ve kitaplar satışa sunuldu. Sitenin sanal mağaza bölümünde satışa sunulan bu ürünlerin yanısıra bir de yılbaşına özel hediye paketi oluşturuldu. Pakette, hayvan figürlü kupa, anahtarlık ve yeniyıla özel 32 adet çikolata yer alıyor.

2000 köpek barındıran Yedikule hayvan barınağı 2001 yılında kuruldu. Toplam alanı 8000 m2 olan merkezin içinde 500 m2 peyzaj ve gezinti alanı da bulunuyor. Toplam 12 kişinin görev yaptığı merkezin gönüllü yöneticiliğini Mimar Meral Olcay yürütüyor.

Sadık dostumzu köpeklere yardım elini uzatmak yılbaşında özel kendi tişörtlerini yaratabiliyorlar. Barınağın internet sitesindeki ‘kendin yarat’ seçeneğinden zevke göre hediye yapmak mümkün. Burdan elde edilen gelirle barınağın imkanları geliştirilecek bir çok köpeğe yeni yaşama alanları açılacak. Barınağın sakinlerinin pozlarıyla donatılan 2010 takvimleri de hazır.

www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com  adresinden ürünlere ulaşılabiliyor.

Sayfa Yükleniyor...