Hazal Kaya kına gecesinde engelli annelerini sevindirdi

6 Şubat'ta Ali Atay'la evlenecek olan Hazal Kaya, kına gecesinde engelli çocukları olan iki annenin hazırladığı yemekleri misafirlerine ikram ederek annelere destek oldu.

03.02.2019 - 15:58

Hazal Kaya kına gecesinde engelli annelerini sevindirdi

Ali Atay'la 6 Şubat'ta evlenecek olan Hazal Kaya'nın geçtiğimiz gün kına gecesi yapılmıştı.
 
Kaya, ailesini ve dostlarını ağırladığı 30 kişilik davette ev yemekleri ikram etti.
Ünlü oyuncu, kına gecesinde büyük yemek şirketleri yerine, engelli çocukları için mücadele eden annelerin hazırlamış olduğu yemekleri tercih etmesiyle takdir topladı. Kaya, “Yemekleri özel evlatları olan mücadeleci anneler yaptı. Özel günlerde onları arıyorum” dedi.

Özel gecesini iki engelli annesinin yaptığı yemeklerle geçiren Kaya, yemeklerin fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak şunları yazdı:

“Artık malumunuz dün gece kendi kendimize, dostlarla tatlı bir kına gecesi düzenledik. Hayatımın e mutlu, en heyecanlı, en güzel günlerini yaşıyorum. Bu benim için çok özel geceyi, evlatlarının sağlığı için şahane yemekler yapan annelerle paylaşmak gecemize anlam kattı. Mutluluğumuzun o güzel çocuklara yansıdığını bilmek ne kadar güzel bir his tarif edemem. Sizinle de paylaşmak istedim, bu güzel annelerin yolculuğunda onlara destek olmak isterseniz buradan onlara ulaşabilirsiniz. Biz gerçekten sayelerinde acayip güzel lezzetlerle dolu bir gece geçirdik. Tekrar çok çok teşekkür ederim.”

Sayfa Yükleniyor...