Hazal Kaya'nın yeni projesi belli oldu: Benden Ne Olur

Kasım ayında oğlu Fikret Ali'yi kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu tadan oyuncu Hazal Kaya, yeni projesini sosyal medya hesabından duyurdu. Kaya, Benden Ne Olur filminden rol alacağını söyledi.

29.05.2020 - 09:18

Hazal Kaya'nın yeni projesi belli oldu: Benden Ne Olur

Oğlu Fikret Ali'yi dünyaya getirdikten sonra tüm vaktini 7 aylık bebeğine ayıran oyuncu Hazal Kaya, setlere geri dönüyor. Müjdeli haberi Instagram hesabından veren Kaya, Aslı Kızmaz'ın yazdığı Benden Ne Olur kitabından uyarlanacak olan sinema filminde Sertab karakterini canlandıracağını belirtti.

"İKİ KADIN AYLARDIR DELİRİYOR"

Oyuncu, Kızmaz ile çekildiği bir kareyi paylaşarak şu ifadeleri kullandı:
Fotoğrafta görmüş olduğunuz iki kadın aylardır şu fotoğrafı paylaşıp, şu açıklamayı yapmak için deliriyor, günah. Aslı, "Kitabı bir okusana" dediğinden itibaren 'Sertab’ı ben oynayacağım" diyordum.

"BAŞKASI OYNAYACAK DİYE HASETLENİYORDUM"

"Üstüne hamile kaldım, başkası oynayacak diye hasetlenirken film ertelendi. (Gözüm kalır, benimle iyi geçinin) Neyse sonuç olarak Setab benim arkadaşlar. Ben oynayacağım. Nasıl kutlayacağımızı bilemiyoruz. 'Benden Ne Olur' yakında sette."

Medyapım ilerleyen dönemlerde sete gidileceği açıklandı. Medyapım ilerleyen dönemlerde sete gidileceği açıklandı.

BENDEN NE OLUR'UN KONUSU

Benden Ne Olur kitabı, hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayıp arayan gözü kara bir kadının hikayesini konu ediniyor. Hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir araya getiren kitap, muzip bir hikaye sunuyor.

Sayfa Yükleniyor...