Hande Erçel'den annesi için duygusal paylaşım: Hala her sabah öpüyorsun boynumdan

Geçen yıl kansere yenik düşen annesi Aylin Erçel’in doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan ünlü oyuncu Hande Erçel, annesine özlemini "Hala her sabah öpüyosun boynumdan" ifadesiyle dile getirdi.

25.10.2020 - 12:38 | Son Güncelleme : 25.10.2020 - 13:06

Hande Erçel'den annesi için duygusal paylaşım: Hala her sabah öpüyorsun boynumdan

Ünlü oyuncu Hande Erçel, geçen yıl kanser hastalığından kaybettiği annesi Aylin Erçel'in doğum gününü sosyal medyada paylaştığı duygusal bir mesajla kutladı. Annesinin bir doğum gününde çekilmiş fotoğrafını yayınlayan Erçel, altına şu notu düştü:

"Güzel sesin kulağımdan bir an olsun gitmiyor, varsın buradasın. Hala her sabah öpüyosun boynumdan. Bugün senin doğuşun, sonsuz oldu.
Her gün hayal ettiklerimizden daha güzel bir denize girdiğini biliyorum oralarda... Seni çok özlüyorum anne."

Hande Erçel'in annesi Ocak 2019'da hayatını kaybetmişti. Ünlü oyuncu geçtiğimiz Anneler Günü'nde de annesini duygusal bir mesajla anarak şu ifadeleri kullanmıştı:

"Biz büyürken evde 3 kızdık böyle, 3 deli kız... Sen aramızdan ayrılalı 1 sene oldu. Biz yine 3 kızız... Senin öğretilerinle büyüyoruz, büyütüyoruz... Her gün daha da özlüyorum seni pudram... Her adımım sana biraz daha gurur vermek için, biraz daha yüzünü güldürmek için... 'Yapamam' dediğim o zamanlara bakıyorum omzumda hiç düşünemediğim kadar büyük yükleri taşıma kuvvetim varmış. Annem olduğun için çok şanslıyım. Senden öğrendiklerimle gurur duyuyorum. Beni daha da insan kılan bu acıyla öğrendiklerimle de... Sevginin enerjisi her şeyi sarıp sarmalarmış... Edep en güzel cevapmış. Yaşarken tek kendi başına geldiğini düşünenlere 'Yalnız değilsiniz' demek istediğim için yazıyorum bunları. Kıymet bilmek çok kıymetli..."

Sayfa Yükleniyor...