DAHA FAZLA HABER

Başrollerini Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Levent Can, Tarık Pabuççuoğlu, Bilge Şen, Servet Pandur ve Hatice Aslan’ın paylaştığı ‘İçimdeki Fırtına’ dizisinin çekimleri başladı.

DÜŞMAN KARDEŞLERİN HİKAYESİ

Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Tarık Papuçcuoğlu, Levent Can, Bilge Şen ve Hatice Aslan gibi usta oyuncularının da olduğu dizi de Ezgi (Merve Boluğur) kardeşi Deniz ( Gizem Karaca) ile evlenmek üzere olan Emre’ye ( Yusuf Çim) uzun süredir aşıktır. Sadece Emre’yi kardeşinin elinden almak için yaptığı plan hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesiyle kontrolden çıkar.

İÇİMDEKİ FIRTINA 1. BÖLÜM FRAGMANI - VİDEO

Düşman iki kardeşin yürüdüğü geri dönüşü olmayan yolda, karşılarına çıkacak olan olayların sürükleyici hikayesi izleyiciyi ekran başına kilitleyecek .

İÇİMDEKİ FIRTINA'NIN KONUSU

Ezgi, kardeşi Deniz ile evlenmek üzere olan Emre’ye uzun süredir aşıktır. Sadece Emre’yi kardeşinin elinden almak için yaptığı plan, hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesiyle kontrolden çıkar.

Bir uçurumun kenarında ayağı kayan Deniz’in, yaşamla ölüm arasında tutunabildiği tek dal, kardeşi Ezgi’nin elleri olur. Ezgi öfkelidir, hiç düşünmeden Deniz’in elini tutmayı bırakır. Deniz, kendi gücüyle fazla tutunamadığı Ezgi’nin ellerinden kopar ve uçurumdan aşağı yuvarlanır. Üç çocuklu Kara Ailesi'nin iki kızı; Ezgi ve Deniz arasında yıllardır süren çekişme, Deniz’in uçurumdan düşmesiyle son bulur.

Deniz’e ait olan her şeyle birlikte Deniz’in ölümünde parmağı olan Ezgi’nin sırları da suya gömülür. Oysa Ezgi bilmeden geçmişin üzerine çekilmiş olan bir perdeyi aralamış, gözlerden gizlenmiş pek çok sırrın su yüzüne çıkmasına sebep olmuştur.

Hem Emre’nin hem de kendi ailesinin geçmişi çocuklarına anlattıklarından farklı yaşanmıştır ve Ezgi gibi ödeyecekleri bedeller vardır hayatlarında. Sadece beş yılları kalmıştır hepsinin, hesaplaşma günü için geri sayım başlamıştır.

İçimdeki Fırtına 11 Şubat Cumartesi 20:00'de Star TV ekranlarında