Nevra Serezli NTV’ye konuştu

Gülay Afşar, Nevra Serezli ile Bodrum Göl Köy'deki yazlığında sıcak bir bayram sohbeti gerçekleştirdi. Usta oyuncu çocukluğundan, üç yıl önce kaybettiği eşi Metin Serezli'den, ailesinden, sinema ve tiyatrodan bahsetti.

Haberler - ntv.com.tr 14.09.2016 - 17:17 | Son Güncelleme : 14.09.2016 - 17:23

Nevra Serezli NTV’ye konuştu

Yaz tatillerini Göl Köy'deki evinde geçiren Nevra Serezli, Gülay Afşar'ı yazlığında ağırladı.

Göl Köy'de yaşamaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Serezli, üç yıl önce kaybettiği eşi Metin Serezli'nin de burayı çok sevdiğini belirtti. "Çok emeği vardı, çok mutlu olurdu, ilk fırsatta Bodruma giderdik, o yüzden bende büyük anısı var" dedi.

"BAYRAMLARI ÇOCUKLARIM VE TORUNLARIMLA BİRLİKTE GEÇİRİYORUM"

Bayramları ailesiyle birlikte geçiren Nevra Serezli, torunlarıyla aşk yaşadığını belirtti.

Gülay Afşar'a torunlarını anlatan Serezli, "Torunum seni seviyorum nene dediği zaman, hiçbir erkeğin bu kadar etkili seni seviyorum diyebileceğini düşünemiyorum" dedi.

"BABAM OYUNCU OLMAMA HİÇ ENGEL OLMADI"

Ailesinden bahseden Nevra Serezli, "Tiyatrocu olmasına engel olmayan bir babam vardı" dedi. Babasının bir sezon boyunca her gün Bebek'ten Dormen Tiyatrosu'na gidip kendisini alarak eve götürdüğünü anlattı.

"HALDUN DORMEN'İN TEKLİFİNDEN SONRA PROFESYONEL OLDUM"

Nevra Serezli, ilk kez Haldun Dormen'in tiyatrosunda rol aldığını belirterek, "Haldun Dormen beni tanımış olduğu için sezonun sonunda bir rol teklif etti ve profesyonel tiyatro yaşamım başladı" dedi.

"BURS KAZANAMAYINCA ÇOK MUTSUZ OLDUM"

Çok iyi bir öğrenci olduğunu söyleyen Nevra Serezli, burs kazanamadığından dolayı eğitim için Amerika'ya gidemediğini belirtti.

"'6 HAFTADA 6 DANS DERSİ' KADAR İYİ BİR OYUN LAZIM"

Nevra Serezli en son Cihan Ünal ile birlikte "6 Haftada 6 Dans Dersi" adlı oyunda rol aldı. "Bir oyunda rol almam için '6 Haftada 6 Dans Dersi' oyunu kadar kadar iyi bir oyun teklifi gelmesi lazım" dedi.

Sayfa Yükleniyor...