Hilal Özdemir yaşadığı zor günleri anlattı: 5-6 gün boyunca makarna yedik

Müzisyen Hilal Özdemir, bugün Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Eski eşi Hazım Körmükçü ile yaşadıklarını anlatan Özdemir, zor günlerinde Haluk Levent, Murat Boz gibi ünlü isimlerin kendisine destek olduğunu açıkladı. Ekonomik sıkıntısını anlatırken, "Ramazan ayında 5-6 gün boyunca makarna yedik" dedi.

Haberler 23.09.2020 - 16:15

Hilal Özdemir yaşadığı zor günleri anlattı: 5-6 gün boyunca makarna yedik

Sanatçı Hilal Özdemir, bugün ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Hilal Özdemir, geçtiğimiz aylarda canlı yayına bağlanarak eski eşi Hazım Körmükçü'nün nafakasını ödemediğini ve ekonomik olarak zor günler geçirdiğini söylemişti.

2003 yılında evlendiği oyuncu Hazım Körmükçü ile 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanan Hilal Özdemir, yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıları anlattı.

Pandemi süresince Kızılay'dan yardım aldığını dile getiren Özdemir, "Ramazan ayında 5-6 gün boyunca makarna yedik. Çocuklarım bir gün 'Neden her gün makarna bulgur yiyoruz?' diye sormadı. Ama benim çocuklarım bunu yaşarken karşı tarafın bolluk içinde yaşaması benim çocuklarımı rahatsız ediyor" dedi.

Birçok sanatçıdan destek gördüğünü dile getiren sanatçı, "Murat Boz, Haluk Levent gibi bir çok isim benim çocuğuma babasının yapmadığın yaptı. Allah onlardan razı olsun" ifadelerini kullandı.

Yaşananların ardından birçok isim telefon açıp ararken eşinin ailesinden kimsenin kendisini aramadığını dile getirdi. Hilal Özdemir'in anlattıkları karşısında Demet Akalın da gözyaşlarını tutamadı.

CANLI YAYINDA İBRAHİM TATLISES SÜRPRİZİ

Sayfa Yükleniyor...