Houston’ın son durağı ‘Ayrılanlar Turu’nda

ABD Los Angeles’taki Dearly Departed (Aramızdan Ayrılanlar) turunun mekanları arasına Houston’ın öldüğü otel de eklendi.

Haberler 21.02.2012 - 17:04

Houston’ın son durağı ‘Ayrılanlar Turu’nda

Unutulmaz şarkıcı Whitney Houston’ın ölü bulunduğu otel Los Angeles’ta düzenlenen, zengin ve ünlü kişilerin vefat ettikleri mekanları içeren bir tura dâhil edildi.

Sanatçının ölü bulunduğu Beverly Hills oteli Dearly Departed, The Tragical History Tour (Aramızdan Ayrılanlar, Trajik Tarih Turu) kapsamına alındı.

İki buçuk saatlik rehberli turun, turistleri ‘Serin, Lüks ve Konforlu Dearly Departed Tomb Buggy aracıyla Los Angeles’taki ölümlere, cinayetlere ve skandallara götürdüğü’ iddia ediliyor.

Tur otelde durmuyor, ama otelin bulunduğu bulvar izlenecek yola dâhil edildi ve araç bulvardan geçerken, rehberler şarkıcının ölüm koşullarından bahsedecekler.

Tartışma yaratan ölüm yeri turları ilk olarak 2005’te başlamıştı. Tura yakın zamanda eklenen mekanlar arasında Michael Jackson’ın ve Elizabeth Taylor’ın evi de bulunuyor.

Şirketin sahibi Scott Michaels Los Angeles Times’a yaptığı açıklamada, bu kadar yeni bir ölümden bahsetmenin hoş bir şey olmadığını kabul etse de, ‘Ama sürüye uyuyor filan değiliz, çünkü işimiz bu. Whitney Houston’ın öldüğünü bildiren polis görüşmesi açığa çıktığında onu da kullanacağız’ dedi.

Sayfa Yükleniyor...