Houston'un odasında 'beyaz toz' bulundu

Grammy partisine katılmadan önce Beverly Hilton Oteli'nde hayatını kaybeden ABD’li şarkıcı Whitney Houston’ın ölümüyle ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Anadolu Ajansı 05.04.2012 - 13:01

Houston'un odasında 'beyaz toz' bulundu

11 Şubat günü Grammy partisine katılmadan önce Beverly Hilton Oteli'nde hayatını kaybeden Amerikalı ünlü şarkıcı Whitney Houston'ın öldüğü gün, otel odasında üzerinde beyaz toz kalıntıları olan bir kaşık bulunduğu belirtildi.

BBC'nin internet sitesinde yer alan habere göre, Adli Tıp Kurumu'nun raporunda, 48 yaşındaki şarkıcının 11 Şubat günü otelin su dolu küvetinde yüz üstü yatarken bulunduğu ifade edildi.

Müfettişlerin, banyoda katlanmış bir kağıt parçası, üzerinde beyaz toz kalıntıları olan küçük bir kaşık ve portatif bir ayna bulduğu kaydedildi. 

Geçen ay açıklanan ilk rapordan daha ayrıntılı bilgiler içeren 42 sayfalık raporda, yapılan otopside, Houston'ın kokain kullanımı ve kalp yetmezliğine bağlı olarak boğulduğu sonucuna varıldığı belirtildi.

Raporda ayrıca, şarkıcının, uzun süreli madde bağımlılığının bir işareti olarak gözenekli bir buruna sahip olduğu ifade edildi. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...