Hülya Avşar'ın konuğu İdo Tatlıses

Star TV ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar'ın “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin sezon finali bölümünün konuğu İdo Tatlıses oluyor.

15.06.2017 - 11:32

idotatliseskhmx9wzisf01.jpg

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın müzisyen oğlu İdo Tatlıses’i programında ağırlayan Hülya Avşar konuğuna “40 yıl düşünsem karşıma seni oturtacağım aklıma gelmezdi” dedi. İdo da Avşar’ın karşısında olduğu için çok stresli olduğunu itiraf etti. İşte İdo Tatlıses'in konuşmasından satır başları...

"BABA PARASI YEMEK DAHA KOLAYMIŞ"

“Kazandıktan sonra harcamanın kolay olmadığını anladım. Baba parası yemek daha kolaymış. Çok emek harcayarak para kazandım bu parayı yememem gerekiyor diye düşünüyorum.”

"Babamın müzik kariyerimde bana artısı olduğu kadar, eksisi de var. Bazı radyoların babamla sorunu olduğu için beni de engellediler, o radyolarda şarkılarım çalmadı. Ben gittim konuştum ve sorunu çözdüm."

“Dilan’la ilk tanışmamızda hiç yabancılık olmadı, onunla 40 yıldır tanışmışız gibi. İyi ki de çıkmış karşımıza. Benim için her şeyden önemli olan annem ve babam. Benim kardeşlerimle alakalı bir sorunum yok. Bildiğim kadarıyla 7 kardeşim var, bunu kendi aramızda da şaka yollu söylüyoruz."

Hülya Avşar’ın 7 kardeş arasında miras tartışmasının çıkabileceği sorusuna ise İdo, “babama dedim ki getir bir kağıda imza atayım, senin paranı istemediğime dair... kardeşlerim arasında aramızda sorun olmasın istiyorum” diye konuştu.

İdo Tatlıses ve Hülya Avşar’dan “Mavi Mavi” düeti İbrahim Tatlıses’in efsane şarkısı “Mavi Mavi”yi İdo Tatlıses ve Hülya Avşar birlikte söyledi.

Sayfa Yükleniyor...