Hüseyin Çağlayan defilesini canlı izleyin

Vogue Türkiye modanın merkezinden, Paris Moda Haftası’ndan canlı bildiriyor. Hüseyin Çağlayan defilesi tüm dünya İle aynı anda 7 Mart'ta saat 16.00'da canlı olarak NTV ve Vogue.com’da.

Haberler 05.03.2010 - 12:53

Hüseyin Çağlayan defilesini canlı izleyin

Paris Moda Haftası tüm hızıyla sürerken Vogue Türkiye de modanın merkezinden bildiriyor.

Vogue Türkiye’nin lansmanı kapsamında 7 Mart Pazar günü Paris Moda Haftası’nda düzenlenecek Hüseyin Çağlayan 2010-2011 Sonbahar/ Kış defilesi, saat 16:00’da NTV ve vogue.com’da canlı olarak yayınlanacak.

Vogue Türkiye Moda Danışmanı ve NTV’de yayınlanan “N -MODA” programının sunucusu Ece Sükan, defile öncesi kulisten modellerle röportaj yapacak, modacılarla hem Paris Moda Haftası’nı hem de Hüseyin Çağlayan defilesini değerlendirecek, tüm Türkiye’de moda rüzgarı esecek.

Programda ayrıca Paris Moda Haftası’ndan görüntüler, Vogue Türkiye’nin ilk sayısından muhteşem kareler de ekrana gelecek.

Vogue Türkiye de bir ilki gerçekleştiriyor ve Amerikan Vogue’un Ports 1961 defilesini, İtalyan Vogue’un da Giorgio Armani defilesini internet sitelerinde canlı yayınlamasının ardından dünyanın en önemli modacılarından Hüseyin Çağlayan'ın defilesini canlı olarak Vogue.com/Türkiye’den tüm dünya ile aynı anda yayınlıyor.

Paris’teki muhteşem moda şovu, 7 Mart Pazar günü saat 16:00’da NTV ve vogue.com/Türkiye adresinde.

Sayfa Yükleniyor...