İbrahim Büyükak: İçime kapanık bir insandım

Oyuncu İbrahim Büyükak ve eşi Nurdan Beşen, önceki gün Etiler'deydi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Büyükak, yeni projesinde hayatından kesitler olduğunu belirterek, "25-26 yaşına kadar ailemin yanında kaldım. İçime kapanık bir insandım sonra bir açıldım daha da durduramadılar" dedi.

Haberler 13.11.2020 - 10:38

İbrahim Büyükak: İçime kapanık bir insandım

İbrahim Büyükak, geçtiğimiz gün eşi Nurdan Beşen ile birlikte Etiler'de objektiflere takıldı. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; bir mekanda eşi ile oturan Büyükak, "Abi siz beklemeyin bizim çıkışımızı röportaj yapalım" diyerek gazetecilerin yanına geldi.37 yaşındaki oyuncu, yeni projesinde kendi hayatından kesitler taşıdığını belirterek, şunları söyledi:

"ÖĞRENCİ EVİ DUYGUSUNU YAŞAYAMADIM"

25-26 yaşına kadar ailemin yanında kaldım. İçime kapanık bir insandım sonra bir açıldım daha da durduramadılar beni. "Çok açıldın birazcık kapan" dediler. Öğrenci evi duygusunu yaşayamadım onu da yazdım. İstanbul'a gelirken çok zorlandım.

"FATURAYI NEREYE YATIRACAĞIMI BİLMİYORDUM"

İlk kez askerde yatağımı toplamıştım o kadar el bebek gül bebek büyüdüm aile yanında. İstanbul'a geldiğimde elektrik ve su faturası geldi nereye, nasıl yatıracağımı bilmiyordum.

KADROYU AÇIKLAMADI

İbrahim Büyükak, "Kadroda kesin olan tek kişi var o da benim" diyerek, "Kafamda birileri var istediğim ama şimdi daha ona bile söylememişken burada size söylemeyeyim, buradan duyması ayıp olur" dedi.

"AŞI OLMAYA HAZIRIM"

Pandemi döneminin de bir an önce bitmesini çok istediğini dile getiren Büyükak, aşının bulunmasıyla ilgili "Türk bilim insanları bulmuş. Biz yabancı değiliz bize göndersinler hemen. Vardır ya öyle işine gelmesi için Nerelisin?" vs deriz ya bizim de o hesap. Aşı bulunsun da hemen aşı olmaya hazırım. Her yerime batırırım o iğneyi" diyerek espri yaptı.

Sol Yanım’ın ikinci tanıtımı

Sayfa Yükleniyor...