İçerde dizisinin Alyanak’ı, Ahlatlı çocukları unutmadı

‘İçerde’ dizisinin Alyanak’ı Yıldıray Şahinler, Geleceğe Işık Tut Kampanyası aracılığıyla Bitlis’in Ahlat ilçesindeki öğrencilere destek oldu. Ünlü oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ise "Bunlar benim Bitlis’teki çocuklarım" başlığıyla duyurdu.

İHA 15.03.2017 - 10:54 | Son Güncelleme : 15.03.2017 - 10:56

İçerde dizisinin Alyanak’ı, Ahlatlı çocukları unutmadı

Ekranların sevilen dizisi 'İçerde'de Alyanak karakteriyle yıldızı parlayan Yıldıray Şahinler, sosyal medya aracılığıyla pek çok okulun ve öğrencinin eğitim ihtiyaçlarını karşılayan ‘Geleceğe Işık Tut’ kampanyasına dahil olarak Bitlis’in Ahlat ilçesindeki on öğrenci için bot ve mont yardımında bulundu. Bu anlamlı yardım sonrası minik öğrencilerin teşekkür için çektirdiği fotoğrafı paylaşan Şahinler, "Bunlar benim Bitlis-Ahlat'taki çocuklarım. Geleceğe Işık Tut projesi sayesinde sıcacık bot ve mont ulaştırabildiğim 10 evladım var. Siz de yurdun bir yerinde üşüyen küçük öğrencilere elinizi uzatmak isterseniz 'Geleceğe Işık Tut' hesabından listeleri inceleyin" ifadelerine yer verdi.

İki üniversite öğrencisinin başlattığı ve giderek çığ gibi büyüyen ‘Geleceğe Işık Tut’ projesi tamamen gönüllülük esasıyla talep gelen okullara yardımda bulunacak hayırseverlere aracılık ediyor.

Sayfa Yükleniyor...