İdo Tatlıses'in yeni imajı

Sevgilisi Hilal Altınbilek'ten birlikteliklerini noktalayan İdo Tatlıses, ayrılık sonrası saçını ve sakalını keserek yeni bir imaj değişikliği yaptı.

Haberler 21.08.2016 - 12:47 | Son Güncelleme : 21.08.2016 - 12:52

İdo Tatlıses'in yeni imajı

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile evliliğinden olan 'İdo' (İbrahim), saçını ve sakalını keserek adeta bambaşka bir görünüme kavuştu. 24 yaşındaki İdo'nun yeni haliyle çekilmiş fotoğrafını sosyal medyadan paylaşması üzerine şaşkınlıklarını ifade eden hayranları, 'inanamıyorum', 'o sakalları kesmeyecektin', 'tanıyamadım' tarzında çok sayıda yorumda bulundu.

Dün akşam ise yakın dostlarının düğününe katılan İdo, tören öncesi Instagram hesabından yeni haliyle çekilmiş ikinci fotoğrafını da paylaştı. 

İDO TATLISES'İN PAYLAŞIMI:

@yalcintopyanak ve @yusufonline bekle bizi CÜCÜ ✌🏻😂 @cuneytyalmaz @nergiskya #nergiscuneytevleniyor

İdo Tatlıses (@idotatlises) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

AYRILIK SONRASI

İdo, 'Karagül' dizisinde hayat verdiği 'Özlem' karakteri ile adını duyuran Hilal Altınbilek'le yaklaşık 20 gün sevgili kaldı. Çift geçtiğimiz hafta ayrıldı. İdo'nun ayrılık sonrası ilk iş olarak bu değişimin içine girmesi dikkatlerden kaçmadı.

"HER ŞEY İNSANLAR İÇİN"

İdo Tatlıses ayrılık sonrası şu açıklamayı yaptı: “Her şey insanlar için bu hayatta. Böyle şeyler olabiliyor. Biz medeni insanlar gibi konuşup ayrılma kararı aldık.” 

Sayfa Yükleniyor...