İngiltere'de 31 yaşındaki Kerry Graves ülkenin en şanssız kadını ilan edildi. Zira, Kerry, okul yıllarından beri birlikte olduğu Matthew Breach'ten çok sıkıcı olduğu gerekçesiyle ayrıldı. Bu ayrılıktan kısa süre sonra ise Matthew'in başına talih kuşu kondu ve 37 yaşındaki kamyon şoförü 20 milyon Euro değerindeki loto ikramiyesinin sahibi oldu.

Çift 14 yıldır birlikteydi ama Kerry sıkıldı ve arkadaşlarına 'daha fazla seks' istediğini söyleyerek Matthew'den ayrıldı.

Gazeteport'un haberine göre; şimdi iflasın eşiğinde bir internet kafenin sahibi olan Travis Mains-Marten ve bebekleri Blake ile yoksul bir hayat yaşıyor.

Kerry'nin gidişiyle çok acı çeken Matthew ise hayatından memnun. Şu sıralar hobisinin uyumak olduğunu söylüyor ve parasını nasıl değerlendireceğini düşünüyor. Ayrıca kendisine yeni bir sevgili de arıyor.

EN ŞANSSIZ KADIN
İkilinin ortak arkadaşlarından biri, "Kerry ülkedeki en şanssız kadın olmalı. Bütün zor zamanları boyunca Matthew ile birlikteydi ve bu bazı yıpranmalara neden oldu. Ama onu terk ettikten sonra Matthew zengin oldu" derken, Matthew'nun annesi Sandra, "Bu kötü bir durum, çünkü o çok tatlı bir kızdı ve onu gerçekten sevmiştik" diyor.

Kerry, ikramiyeyi kazandıktan sonra bir tebrik mesajı göndermiş. Matthew, "Hala konuşuyoruz. Muhtelemen şimdi kafasını duvarlara vuruyordur, ama bilmiyorum" diye konuştu. Matthew ayrıca kazandığı parayla ailesine ve arkadaşlarına yardım edeceğini söyledi.