'İnsanların Ali'ye olan sevgisi Brad Pitt gibi'

Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre, 5 yıl önce başlayan birlikteliklerini işte bu sözlerle anlattı...

15.04.2010 - 15:52

'İnsanların Ali'ye olan sevgisi Brad Pitt gibi'

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, oyuncu sevgilisi Petek Ertüre ile Quality of Magazin dergisine röportaj verdi.

Beş sene önce Uludağ'da başlayan birlikteliklerine bir süre ara veren ve şimdilerde kaldıkları yerden devam eden çift, birbirlerine karşı olan duygularına şu cümlelerle anlattı:

Ali Ağaoğlu: Beş sene önce bir yılbaşı gecesiydi. Uludağ'a gitmiştim. Resepsiyonda oturuyordum, arkamdan biri seslendi: "Ali Ağaoğlu sen misin?", "Evet benim" dedim. Petek Hanım, "Arkadaşlarımla birlikte tatile geldik ve küçük bir şikayetimiz var" dedi. Bu şekilde tanıştık. Üç ay sonra da aşkımız başladı.

Petek Ertüre: Ali Bey'i çok beğeniyordum. Uludağ'a tatile gitmiştim. Tanıştık ve bugün mutlu bir beraberliğimiz var gördüğünüz gibi.

A.A.: Sürprizlerden hoşlanmam, hayatım planlıdır ve kontrolün bende olmasını isterim. Ancak doğum günümde Petek'in bir şeyler yaptığını hissettim, şirketten kimse bir şey söylemedi ama hoşuma gitti.

P.E.: Ali Bey, kendine güvenli, çok çalışkan ve zeki bir insan olduğu kadar, çok da esprili bir insan. Böyle güçlü ve esprili bir insanla beraber olduğum için de çok mutluyum.

A.A.: Aslında ikimiz de aynı boylarda sayılırız ama Petek daha uzun görünmek için kazık gibi topuklu ayakkabılar giyiyor, bana tepeden bakıyor.

P.E.: Kadınlar topuklu ayakkabı giymeyi sever, ben de seviyorum ama Ali'den uzun olmam aşkımıza engel değil. Onun boyu çok uzun ama görebilene... İnsanların Ali'ye olan sevgisi Brad Pitt gibi. Gördükleri zaman gözleri ışıldıyor, sanki bir dünya starı gibi bakıyorlar Ali'ye. O anlarda ben de kendimi Hollywood starı gibi hissediyorum.

A.A.: İşimde çok disiplinliyim ama iş bittiğinde ben de sizler gibi bir vatandaşım. Ben cep telefonumu kendim açarım, koruma ile gezmem, her şeyin hakkını fazlasıyla vermeyi severim. Allah'tan başka kimseye verilecek bir hesabım, borcum yok. Gittiğimiz yerlerde tanıdıklarımı, dostlarımı görmek benim de hoşuma gidiyor. Bu yüzden insanlar beni çok seviyor olabilir.

P.E.: En son 'Ömre Bedel' dizisinde rol aldım. Oyunculuğu çok seviyorum ve keyif alıyorum. Çünkü oyunculuk yapan bir insan bence bütün meslekleri yapmış oluyor. İyi, kötü, çirkin oluyorsun, ruh hallerini yaşıyorsun. Bu nedenle oyunculuk benim için çok önemli ve değerli.

A.A.: Ben günde 15 saat çalışan işkolik bir insanım. Petek'in evde oturmasına da karşıyım. Kendini meşgul edecek şeyler yapabilir, oyunculuğuna devam edebilir ancak topluma karşı sorumluluklarımız var. Öpüşmesini, sevişmesini istemem.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...