İnternette tanıştı, kabusu oldu

İnternette tanıştığı erkekle buluşmak için Bursa’ya gelen 15 yaşındaki kız, sığındığı evde dövülerek tecavüze uğradı. Odaya kilitlenip 11 günde yaklaşık 60 kişiye pazarlanan kız tesadüf sonucu kurtarıldı.

07.04.2011 - 09:43

İnternette tanıştı, kabusu oldu

Balıkesir’de oturan 15 yaşındaki B.A., internette arkadaşlık kurduğu kişiyle görüşmek için 25 Mart’ta Bursa’nın Nilüfer İlçesi’ne geldi. B.A’dan bir daha haber alınamadı.

4 Nisan Pazartesi gecesi bir evde kavga çıktığı ihbarını alan polisler, olay yerine gittiklerinde birbirlerini tartaklayan Tolga K. (33), kardeşi Levent K. (28) ve arkadaşları Bülent K.’yla (30) karşılaştı.

Kayıp B.A. evin kilitli bir odasında dövülmüş ve bitkin halde bulundu.

DHA'nın haberine göre; 11 gün önce Bursa’ya geldiğini anlatan B.A. yaşadığı dehşeti şöyle anlattı:

"Arkadaşımla buluşamadık. Hava kararmıştı. Parkta otururken yanıma Tolga K., Levent K. ve Bülent K. geldi. ‘Dışarıda kalkma, sana kötülük yaparlar’ diyerek beni evlerine götürdüler. Ertesi gün ise hepsi zorla benimle birlikte oldu. Para karşılığı başka erkeklerle ilişkiye zorladılar. Kaçmamam için beni odaya kilitleyerek 17 yaşındaki kız kardeşleri M.K.’yi de nöbetçi bıraktılar. Yaklaşık 60 kişi ile ilişkiye girmek zorunda kaldım" dedi.

Suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. B.A. ise ailesine teslim edildi.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...