İran'ın ilk ‘seks eğitimi DVD’si

İran’ın ‘Haydar Dümen’i Prof. Mecid danışmanlığında hazırlanan DVD, ülkede büyük ilgi uyandırdı. Eczanelerde satılan ve hayli popüler olan DVD’de insan yerine iki çiçeğin ‘yakınlaşmasıyla’ anlatılıyor.

12.09.2011 - 07:09

İran'ın ilk ‘seks eğitimi DVD’si

Cinsel konuların tabu olduğu İran’da Sağlık ve Kültür Bakanlığı’nın onayıyla Aşine-yi Mahbub (Sevgili Eş) isimli seks eğitim DVD’si yayımlandı.

Yapımı iki yıl süren ülkenin ilk seks eğitim DVD’si, başkent Tahran’da eczanelerde satılmaya başlandı. Videoda, insan yerine iki çiçeğin yakınlaşması ve yüzen spermler görülüyor.

Filme danışmanlık yapan, İran’ın “Haydar Dümen’i” Tahran Üniversitesi profesörü Dr. Muhammed Mecid, “Seksolojiyle ilgili bu bilgiler çeşitli kitaplardan, dinimizden, hadislerden geliyor” dedi.
DVD’de hem erkeklere hem de kadınlara seslenen Mecid, “Öfke ve stres cinsel aktiviteyi durdurur. Sadece erkek hareket edip kadın uzanmamalı. Birlikte hareket edilmeli. Kadınlar; eğer orgazm olmak istiyorsanız siz de hareket etmelisiniz“ açıklamasında bulundu.

Bir başka doktor Said Mumtazi ise filmin sonunda, “Sigara, nargile, alkol ve diğer uyuşturucular seks hayatınızı etkiler” uyarısında bulundu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...