Irmak Örnek: Biz hiç karın kası hayal edemeyecek miyiz ?

Tiyatrocu-oyuncu Irmak Örnek, spor sonrası "Biz hiç karın kası sevemeyecek miyiz?"diyerek erkeklere sitem ettiği videolarına bir yenisini daha ekledi.

Haberler - ntv.com.tr 24.05.2016 - 12:45

Irmak Örnek: Biz hiç karın kası hayal edemeyecek miyiz ?

Cin Çarpması'nın oyuncusu Irmak Örnek geçen hafta spor yaptıktan sonra Instagram hesabından 50 saniyelik bir video yayınladı.

29 yaşındaki oyuncu videoda, erkeklerin spor yapmamasından ve sağlıklarına dikkat etmemesinden dert yandı.

"SPORU DA HEP BİZ YAPALIM"

Örnek, "Sporu da hep biz yapalım olur mu? Diyetleri, makyajları, estetikleri... Siz hiçbir şey yapmayın. Kendine bakan, sağlığına dikkat eden erkek sayısı o kadar az ki! Derdiniz bize zerre güzel görünmek değil di mi?

"KARIN KASI SEVEMEYECEK MİYİZ?"

Biz hiç karın kası sevemeyecek miyiz ulan? Parmağımız hiç güzel bir kol kasında yürümeyecek mi? Sonra Tom Hardy'leri, Ryan Gosling'leri beğenince canınız sıkılıyor. Herkes Kim Kardashian'ı beğensin ama" ifadelerini kullandı.

Bunu yapmazsam kendim olamazdım. Üzgünüm. Son cevap olsun. Başlıkları uzun diye okumuyorsunuz madem. Buyrun.

Growing and glowing. 💫 (@irmakornek) tarafından paylaşılan bir video ()

"EN BÜYÜK SUÇ BİZDE"

Örnek bir sonrakı videosunda ise "Kızlar en büyük suç bizde. Çünkü rıza gösterdiğimiz noktada, çoğu zaman da daha iyisini bulamayacağımız için rıza gösteriyoruz" dedi.

"ESAS MESELE ÇİFTE STANDART"

Son videosunu bugün yayınlayan Irmak Örnek "Eh beyler çok canınız sıkıldı. Esas mesele şu. Çifte standart. Sen kızı baş tacı ettikken sonra patates çuvalı olmuşsun kime ne. Ama göbeğinin üzerine bira şişesi koyabiliyorken Adriana Lima hayal ediyorsan kızı beğenmemezlik ediyorsan, bunları da söylerler kusura bakmayın.

Sayfa Yükleniyor...