Merakla beklenen koleksiyon tanıtıldı ( H&M and Erdem )

İsveçli giyim markasının iki yıl önce İstanbul'da gerçekleşen ve ünlüler arasında izdihama neden olan tanıtımının bir benzeri Londra'da yaşandı.

03.11.2017 - 16:27

Merakla beklenen koleksiyon tanıtıldı ( HM and Erdem )

H&M'in her yıl lüks bir marka ile gerçekleştirdiği iş birliği bu sene Türk asıllı İngiliz modacı Erdem Moralıoğlu'nun Erdem markası ile oldu. 2 Kasım’da gerçekleşen Avrupa lansman öncesi moda tutkunları sabahın erken saatlerinde Londtra’daki mağazanın önünde kuyruk oluşturdu.

Tanıtımın başlamasıyla birlikte Londra sokaklarında alışveriş çılgınlığı yaşandı, markanın internet sitesi çöktü.

Romantik ve feminen dokunuşların dikkat çektiği koleksiyonda; çiçek desenler, dantel ve fırfır detaylar ile İngiliz naifliği ve romantizmi yansıtıldı.

Kadınsı desenleriyle Emma Stone, Gwyneth Paltrow, Sienna Miller, Keira Knightley ve Michelle Obama gibi ünlülerin tercih ettiği marka, geçtiğimiz senelerde Balmain ile yaptığı iş birliği ile Türkiye’de gündeme gelmişti. O günkü lansmana davet edilen ünlüler, ürünleri kapabilmek için adeta birbirleriyle yarışmış, davetliler ezilme tehlikesi yaşamıştı.

ERDEM MARKASI HAKKINDA

Erdem markasıyla tanınan ünlü modacı Erdem Moralıoğlu, 1977, Montreal, Kanada doğumlu doğumlu. Türk asıllı İngiliz modacı kendi adıyla 2005 yılında kurduğu hazır giyim markası Erdem ile tanındı. Marka romantik nakışları genç bir tarzda kullanarak, kreasyonlarında süslemeyi eğlenceli bir bakış açısıyla sunuyor. Marka son yıllarda iddialı defileleriyle Londra Moda Haftası’nın vazgeçilmezlerinden biri oldu.

Sayfa Yükleniyor...