İtalyanlar Ferra Gosto’yu Bodrum Sea Garden’da kutladı

Hapimag grubunun, Avrupa'nın başlıca şehirlerinde yer alan 60'dan fazla tesisinin en büyüğü olan Bodrum Hapimag Sea Garden Resort’ta, İtalyanca Ağustos Bayramı anlamına gelen Ferra Gosto, özel aktivitelerle kutlandı.

Haberler - ntv.com.tr 20.08.2015 - 09:21

İtalyanlar Ferra Gosto’yu Bodrum Sea Garden’da kutladı

Müziklerden yemeklere kadar her detayın düşünüldüğü Ferra Gosto kutlamalarında, tesiste konaklayan yaklaşık 300 İtalyan misafir doyasıya eğlendi.Tatil köyü ve rezidanslarıyla ünlü İsviçre merkezli Hapimag grubunun en büyük tesisi olan Bodrum Hapimag Sea Garden Resort, yaz ayları boyunca düzenlediği etkinliklerle konuklarının tatilini unutulmaz kılmaya devam ediyor.

Son olarak İtalyanların Ağustos Bayramı olan Ferra Gosto’yu özel aktivitelerle kutlayan Hapimag Sea Garden Resort, Bodrum‘da İtalyan rüzgarı estirdi. Ferra Gosto’yu kutlamak için 15 Ağustos 2015, Cumartesi günü düzenlenen etkinliklere, tesiste konaklayan 300‘e yakın İtalyan misafir yoğun ilgi gösterdi.

Bodrum Hapimag Sea Garden’ın İtalyan restaurantı La Cuccina’da büfe ve serpme seçeneklerden oluşan özel yemekler, o akşamın açık büfelerindeki İtalyan teması ve şeflerin canlı performansları büyük beğeni topladı. Ayrıca, Gökova’yı karşıdan gören Manzara Restaurant’ta da İtalyan mutfağının seçkin örneklerinden oluşan özel gala menüsünü tadan misafirler, gece boyunca süren canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Kendi mutfaklarını İtalya’da bu lezzet ve sunumla bulamadıklarını söyleyen İtalyan misafirler, Sea Garden Yaşayan Mutfak ekibini özel olarak tebrik ettiler.

Hapimag Sea Garden Resort hakkında:

Hapimag Resort Sea Garden, Bodrum’un cennet bahçelerinden Yalıçiftlik’te, 191 dönüm arazi üzerine kurulu, mavi bayraklı üç koya sahip. Deniz manzaralı terasların çevrelediği büyük, güzel bahçelerden adını alan Hapimag Sea Garden Resort, mucizevi güzellikteki koyları ve etrafını çevreleyen çam ormanlarıyla yeşilin ve mavinin buluşma noktasında yer alıyor. Tesis, 351 odalı Tatil Köyü’yle Hapimag’ın geleneksel tatil köyü anlayışıyla misafirlerini ağırlarken; otel bölümü 288 odası, restoran ve barlarıyla hizmet veriyor.Türkiye’nin su sporlarına en uygun koylarından birine sahip olan Hapimag Sea Garden Resort’da, uzman eğitmenler dalış, su kayağı, yelken, katamaran dersleri veriyor. Sea Garden Su Sporları Merkezi’nde uluslararası geçerliliği olan, Alman Federasyonu’na ait uluslararası katamaran, sörf ve yelkenli ehliyeti de veriliyor.

Sayfa Yükleniyor...