Ünlülerin Twitter günlüğü

Bu yaz evlilikler, albümler, konserler ve bir çok magazin olayı gündeme geldi. Bu olayların bazıları Twitter'da trend topic (çok konuşulan) oldu.

25.08.2016 - 16:35

Ünlülerin Twitter günlüğü

Bu olaylardan bazıları: Kenan Doğulu yeni albüm çıkardı, Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül evlendi, Tarkan ‘Cubba’ ile hayranlarının ve Türk müzikseverlerin ilgi odağı oldu. Bu olaylar magazin ve sanat dünyasını çalkaladırırken etkileşimleri ise Twitter’da döndü. Ünlüler ve hayranları en samimi duygu ve hislerini paylaştı.

İşte ünlü isimlerin yaza damga vuran ve en çok etkileşim alan tweet seçkisi:

1- Kadir Doğulu - @kadirdogulu

Bu sene evlenenler kervanına katılarak dünyaevine giren Kenan Doğulu ile Neslihan Atagül çifti Twitter’da da çok konuşuldu. Öyle ki Atagül’ün doğum günü de trend topic (TT) oldu. Atagül için hastag de açıldı: #İyikiDoğdunNeslihanDoğulu
Kadir Doğulu’da eşi Neslihan Atagül'ün doğum gününü bu hastag ile kutladı.

2- Tarkan - @tarkan

2 milyondan fazla takipçisi bulunan megastar Tarkan, yeni albümünden ‘Cubba’yı Twitter’da paylaştı. Tweet 2000’e yakın beğeni aldı ve 43 yaşındaki popçunun hayranları arasında ateşli tartışmalara yol açtı.

3- Demet Akalın - @DemetAkalin

Eşiyle birlikte sakin ve sade bir sevgi fotoğrafı da paylaşan Demet Akalın, hayranlarının büyük beğenisini topladı. Maşallah diyenlerin sayısı oldukça fazlaydı.

4- Mustafa Ceceli - @mustafaceceli

Şarkıcı Mustafa Ceceli, paylaştığı bir Vine ile takipçilerini bolca güldürdü. Şarkısı ‘Es’e gönderme yapan Ceceli 'Aha esti, valli esti' dediği bu Tweet’i 6000’den fazla kez beğenildi.

5- Kenan Doğulu - @kenandogulu

Sevilen şarkıcı Kenan Doğulu ise Twitter’da takipçilerinde merak uyandıran mini bir yarışma düzenledi. Takipçilerinden kendi verdiği pozu yeniden yorumlamalarını ve #ihtimaller hashtagiyle paylaşmalarını istedi.

6- Cem Yılmaz - @CMYLMZ

Vergi rekortmeni olan Cem Yılmaz, hemen hemen her paylaşımı gibi rekortmenliğini esprili bir dille paylaştı ve tweet 24 binden fazla kez beğenildi

Sayfa Yükleniyor...