İyileşmek için çabaladığı sırada aldatılmış

Uzun süre kanser tedavisi gören Murat Göğebakan'ın iyileşir iyileşmez eşine açtığı boşanma davasının altından bakın ne çıktı?

Haberler 25.03.2010 - 13:04

İyileşmek için çabaladığı sırada aldatılmış

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Murat - Sema Göğebakan çiftinin boşanma kararının nedeni ihanet...

Çifte yakın bir kaynak, Sema Göğebakan'ın yedi aydır, İstanbul Büyükşehir Belediyesi basketbol takımından D. Y adlı basketbolcu ile aşk yaşadığını söyledi.

SADECE 5 KEZ GÖRMEYE GİTMİŞ!
Sema Göğebakan'ın 240 gün hastanede tedavi gören eşini sadece beş kez görmeye gittiği, Murat Göğebakan'ın durumun farkına vardığı ve bu aldatma olayının gizli tutulması için çiftin arasında bir protokol yaptığı konuşuluyor.

Olaylar, Mayıs 2009'da kanser teşhisi konan ve 240 gün boyunca ağır bir tedavi gören Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan'a önceki ay boşanma davası açmasıyla ortaya çıktı.

İlk başlarda eşi Murat Göğebakan'dan boşanmayacaklarını sadece zor bir süreçten geçtiklerini ve bu durumu düzelteceklerini söyleyen Sema Göğebakan, daha sonra boşanacaklarını doğrulamıştı.

Boşanma nedeni olarak ikili arasındaki fikir ayrılığı ve şiddetli geçimsizlik gösterilse de, mahkeme dilekçesinde asıl nedenin 41 yaşındaki Sema Göğebakan'ın gönlünü Facebook'ta tanışıp arkadaş olduğu kendisinden 20 yaş küçük basketbolcu D .Y'ye kaptırması olduğu belirtildi.

Evden ayrılan Murat Göğebakan, Levent'teki ofisine taşındı.


Sayfa Yükleniyor...