Desperate Housewives dizisinin yıldızı Eva Longoria çok yoğun bir akşam geçirdi.

İlişkili Haberler


Eva Longoria yalnızca prestijli Avrupa MTV Müzik Ödülleri’nin sunuculuğunu yapmakla kalmadı, aynı zamanda tören sırasında 10 farklı kıyafetle görünebilmek için defalarca çabucak giysilerini değiştirmek zorunda kaldı.

35 yaşındaki aktris törene başlarken giydiği göz alıcı elbisesini çıkarıp yerine dev bir jambon kostümü giyerek mizah duygusunu da göstermeyi ihmal etmedi.

Longoria gösteri sırasında hem saçını hem de kıyafetlerini değiştirdi
Longoria gösteri sırasında hem saçını hem de kıyafetlerini değiştirdi

Belki de 35 yaşındaki aktris içindeki 'Lady Gaga'yı açığa çıkarıyordu. Lady Gaga Eylül’de Los Angeles’taki Video Müzik Ödülleri’ne etten bir elbiseyle çıkarak sansasyon yaratmıştı.

Longoria hem çok fazla sayıda kıyafet giydi, hem de her kıyafet değiştirdiğinde saç stilini de değiştirdi.

Katy Perry’nin yanında askısız geve mavisi bir elbiseyle dururken Katy çarpıcı bir hareketle Longoria’nın eteğini yırttı ve vücut hatlarını sergileyen ışıltılı korsesini ortaya çıkardı.

Gösteriden önce Longoria dostu Victoria Beckham’ın elbiselerinden biriyle kırmızı halıyla yürümekten duyduğu heyecanı dile getirmişti.

Eva Longoria'nın Georges Hobeika tasarımı elbisesi
Eva Longoria'nın Georges Hobeika tasarımı elbisesi

Yorucu kıyafet değişikliklerine rağmen Longoria’nın sunuculuk görevinden zevk aldığı her halinden belli oluyordu.

Longoria daha sonra Twitter’a şöyle yazdı: ‘Teşekkürler Madrid! İspanya’yı seviyorum! MTV Müzik Ödülleri harikaydı! Çok eğlendim! Şimdi DH için çalışmaya devam!”

Yıldız ABD’de yedinci sezonu oynayan Desperate Housewives’ta ihtiraslı Gabrielle Solis’i oynuyor.