Jay Z yeni klibinde Beyonce ile yüzleşti

Eşi Beyonce’yi aldattığını itiraf eden Jay-Z’nin son albümde yer alan “Family Feud” (Aile içinde kavga) şarkısına klip çekti. Müzik videosunda, Beyonce ve Blue Ivy’nin de klipte yer aldığı ve ABD’li müzisyenin eşini aldatmasına gönderme yaptığı görüldü.

29.12.2017 - 02:17

Jay Z yeni klibinde Beyonce ile yüzleşti

ABD’li hiphop şarkıcısı ve iş insanı Jay Z, “4:44” isimli albümünde yer alan “Family Feud” (Aile içi kavga) adlı şarkısına bir klip çekti. 48 yaşındaki Grammy ödüllü müzisyenin son videosunda eşi Beyonce ve çiftin beş yaşındaki kızları Blue Ivy de eşlik etti.

Müzik yapımcısının şirketinin Twitter hesabından yayınladığı 30 saniyelik tanıtım videosunda, Jay Z’nin R&B şarkıcısı Beyonce’u aldattığı görülüyor. Sonrasında yaptıklarından pişman olan Jay Z’nin kilisede kızıyla el ele yürüdüğü ve günah çıkarmak için eşinin yanına geldiği görülüyor.

Ancak moda ikonun Jay Z'nin günahlarını bağışlayıp bağışlamadığına dair cevap klibin teaser versiyonunda yer almıyor.

Jay Z, geçen ay New York Times gazetesine verdiği röportajda 36 yaşındaki eşini aldattığı itiraf etmiş ve psikolojik terapi gördüğünü açıklamıştı. 

2008 yılında evlenen çiftin Blue Ivy dışında geçen Temmuz ayında dünyaya gelen Sir Carter ve Rumi Carter isminde iki çocuğu daha bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...