Jennifer Aniston isyan etti

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, son dönemde yapılan hamile olduğuna yönelik haberler hakkında sert bir açıklama yaptı.

ntv.com.tr 13.07.2016 - 15:14 | Son Güncelleme : 13.07.2016 - 15:16

Jennifer Aniston isyan etti

Eşi Justin Theroux’la gittiği tatil sırasında çekilen fotoğrafında karnının şiş olması nedeniyle hamile olduğu iddia edilen Jennifer Aniston, hakkında çıkan haberlere ilişkin bir mektup yazdı.

"HAMİLE DEĞİLİM"

Mektubu Huffington Post’a gönderen 47 yaşındaki oyuncu, "Sosyal medyada yer almak istemiyor ve doğrular için size bu mektubu yazıyorum. Lütfen kayda geçsin: Hamile değilim. Hakkımda çıkan yalan haberlerin ‘gazetecilik’ adı altında yapılmasından çok sıkıldım" ifadelerini kullandı.

AİLE KURMA PLANI YOK

“Friends” dizisiyle yıldızı parlayan Aniston, Theroux’la birlikte bir aile kurmaya hazırlandığı yönündeki haberleri de yalanlayarak, “Kadınların tamamlanması için aile olmasına ya da anne olmasına gerek yoktur. Biz mutlu sonlarımızı kendimiz için belirleyebiliriz” dedi.

Eşi Justin Theroux ile Bahamalar tatilinde görüntülenen Aniston'un göbeği hamilelik yorumlarına neden olmuştu.
Eşi Justin Theroux ile Bahamalar tatilinde görüntülenen Aniston'un göbeği hamilelik yorumlarına neden olmuştu.

“ÇOK RAHATSIZIM”

"Bir gün anne olabilirim, bunu planladığım andan itibaren önce sizlere haber vereceğim” diyen Aniston mektubuna şöyle devam etti:

“Şu an anne olmanın peşinde değilim çünkü bir başka yönden kendimi huzursuz hissediyorum. Her gün eşimle ben evimizin önünde bekleyen onlarca agresif fotoğrafçı tarafından tacize uğruyoruz. Bunu da geçiyorum, derdim daha büyük. Bizim gibi insanlar bir semboldür. Annelerimiz, kızlarımız, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, iş arkadaşlarımız için bir sembol. Medya kadın güzelliğini standart hale getirmeye çalışıyor. Küçük kızlara giden mesaj şu: Yeterince zayıf değilseniz güzel değilsiniz. Eğer dergi kapaklarındaki oyuncular ve modeller gibi görünmezseniz dikkat çekemezsiniz. Fiziksel görüntünüz yüzünden, evliliğiniz  çatırdayabilir. Hamile mi? Çok mu yemek yedi? Kendini bıraktı mı? Bu çok absürd ve inanılmaz rahatsız edici. Vücudumdaki en ufak bir değişimin haber olmasından çok rahatsızım. O öğlen hamburger yemiş olabilir ya da yanlış bir açıdan çekilmiş olabilirim. Hafif karnım çıksa ya ‘hamileyim’ ya da ‘şişman’. Hamilelik haberleri yüzünden arayıp tebrik eden arkadaşlarım ya da yolda beni gören yabancılar tarafından tebrik edilmenin verdiği acı verici, tuhaf psikolojisini saymıyorum bile."

Sayfa Yükleniyor...