YEŞİL KAFTANA BAKTI

Şu sıralar dizisi Shades of Blue ve single’ı Ain’t Your Mama’yla gündemde olan Jennifer Lopez, Hello dergisine güzellik sırlarını açıkladı. Yoğun programı içinde sağlığına nasıl dikkat ettiği sorulan Lopez, genellikle balık, sebze ve salata tükettiğini söyledi. 

46 yaşındaki şarkıcı Alkol, kahve ve sigara kullanmadığını belirterek, “Yedikleriniz yalnızca vücudunuzu değil; cildinizin görünümünü de etkiliyor” şeklinde konuştu. Her gün spor yapan Lopez, “Her şeyden önce su için. Özellikle spor öncesi bol su size daha da güç verecektir” dedi.

"DANS İYİ HİSSETTİRİYOR"

Morali bozuk olduğunda dans ettiğini ve kendini iyi hissettiğini ifade eden Jennifer Lopez, “Diğer kadınlara ne gibi önerilerde bulunursunuz?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmamak çok zor.

"KIVRIMLARIMI BEĞENMEZDİZ"

Ben de kıvrımlarım olduğu için zayıf olmadığımı düşünürdüm fakat sonra öğrendim ki sağlıklı olmak ve iyi hissetmek, özel bir vücut tipine sahip olmakla ilgili değil; tamamen bireysel bir şey.”

"KENDİNİ SEV"

“Zamanda geriye doğru gidebilseydiniz genç halinize nasıl bir tavsiye verirdiniz?” sorusuna iki çocuk annesi şarkıcı, “Kendini sev. Başkalarının neler düşündüğünü merak ederek zaman harcamayı kes. Ve iyi bir nemlendirici kullan” cevabını verdi.