Jimmy Kimmel'den Oscar Töreni'nde Trump göndermeleri

89. Oscar Ödül Töreni'nin sunucusu Jimmy Kimmel, canlı yayında ABD Başkanı Donald Trump'a göndermeler yaptı. Kimmel, Twitter üzerinden Trump'a mesaj da gönderdi.

ntv.com.tr 27.02.2017 - 07:10 | Son Güncelleme : 28.02.2017 - 10:33

GettyImages-645661046.jpg

ABD'nin Los Angeles kentinde Dolby Tiyatrosu'nda yapılan 89. Oscar Ödül Töreni sunucusu Jimmey Kimmel, ABD Başkanı Donald Trump'a Twitter üzerinden mesaj gönderdi. 

Kimmel, konuşmasının başında ABD Başkanı Donald Trump'a gönderme yapararak, "Artık bizden nefret eden 225 ülkede izleniyoruz. Ülke artık bölünmüş durumda ve insanları bir araya getirmen gerek, dediler" dedi. “Trump’a teşekkür etmek istiyorum" diyen Kimmel, "Geçen sene Oscar’lar ırkçı gibi görünüyordu, artık onun sayesinde böyle bir şey yok. Siyahiler Nasa’yı, beyazlar cazı kurtardı" ifadesini kullandı.

"CNN ya da Times’dan biri varsa binayı terk etmenizi istemek zorundayım" diyerek Trump’ın basın yasağına gönderme yapan Kimmel, ödüller verilmeye devam ederken, canlı yayında Trump'ı mention'layarak, "Selam, uyanık mısın" mesajını iletti. Ardından da "Meryl (Streep) selam söylüyor" yazdı.

Sayfa Yükleniyor...