John Travolta'dan Kelly Preston paylaşımı

İtalyan kökenli Amerikalı oyuncu John Travolta, temmuz ayında kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybedern eşi Kelly Preston'ı doğum gününde unutmadı. Travolta, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, gönderisine "Mutlu yıllar balım" notunu düştü

Haberler 14.10.2020 - 06:59

John Travolta'dan Kelly Preston paylaşımı

Dünyaca ünlü yıldız John Travolta'nın kendisi gibi oyuncu 29 yıllık eşi Kelly Preston, temmuz ayında kansere yenik düştü. Eşini kaybettiğini Instagram hesabında duyuran 66 yaşındaki oyuncu, bu kez Preston'u doğum gününde andı.

"BİZİ ONLARIN YAYINDA GÖRMEK GÜZELDİ"

John Travolta, eşi ile evlenirken çekilen bir fotoğrafını yayınladı. Travolta, paylaşımında kendi anne ve babasının düğün fotoğrafını da ekleyerek altına şu notu düştü: Mutlu yıllar balım. Anne ve babamın düğün fotoğrafını buldum. Bizi onların yanında görmek güzeldi. Bütün sevgimle.

HASTALIK SÜRECİNİ GİZLİ TUTTU

Kelly Preston hastalık sürecini kamuoyuna duyurmamıştı. Travolta süreci "Üzülerek bildiriyorum ki güzel eşim Kelly, iki yıldır meme kanserine karşı verdiği mücadeleyi kaybetti. Birçok kişinin desteğiyle kansere karşı cesur bir mücadele verdi" diyerek özetlemişti.

Sefirin Kızı 24. yeni bölüm fragmanı

Sayfa Yükleniyor...