Johnny Depp: Seks sembolü değilim

Dünyaca ünlü ve çok sayıda otorite tarafından en seksi erkekler arasında gösterilen Johnny Depp, kendisini seks sembolü olarak görmediğini belirtti.

10.07.2009 - 17:28

Johnny Depp: Seks sembolü değilim

Karayip Korsanları serisi ile ününü iyice pekiştiren, dünyanın dört bir yanında hayrana kavuşan ABD’li aktör Johnny Depp bu kez ünlü suçlu John Dillinger rolünde kamera karşısına geçti.

Deutsche Welle'nin haberine göre, Depp, ünlü hırsız John Dillinger’le ortak yanları olduğunu belirterek, “Dillinger gibi ben de daha 12 yaşındayken yasaları çiğnedim” dedi. Depp bu sözlerle, 10’lu yaşlardayken gitara merak sardığı istediği için bir müzik dükkanına girerek akor kitabı çaldığını itiraf etti ve olayla ilgili olarak “böylece hem gitar çalmayı hem de hırsızlığı öğrendim” dedi.

“46 YAŞINDAYIM VE SEKS SEMBOLÜ OLAMAM”
Bugün artık hiçbir kötü alışkanlığı kalmadığını belirten Depp, kendisine yapıştırılan ‘gönül hırsızı’ imajından da pek hoşnut değil. “46 yaşındayım ve bu yaşta seks sembolü olamam' diyen Depp, vaktinin çoğunu ailesiyle birlikte kendilerine ait olan bir Karayip adasında geçirdiklerini kaydetti.

"Orada ne paparazziler var, ne de dükkanlar, kendimiz gibi olabiliyoruz” şeklinde konuşan yıldız, “insanlar arasında kendimi pek iyi hissetmiyorum” dedi ve Brad Pitt ile Angelina Jolie gibi meslektaşlarının bu durumla nasıl başa çıktıklarını hayranlıkla izlediğini söyledi.

Depp, “Sürekli fotoğraflarımın çekilmesine bir türlü alışamayacağım” sözleriyle sakin bir yaşam biçimini tercih ettiğini vurguladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...