Johnny Depp'in 25 milyonluk davasında uzlaşma

Hollywood'un ünlü ismi Johnny Depp'in eski iş ortaklarına açtığı 25 milyon dolarlık tazminat davası sonuçlandı. İki tarafında uzlaşma anlaşması imzaladığı belirtildi.

18.07.2018 - 16:01

Johnny Depp'in 25 milyonluk davasında uzlaşma

Johnny Depp’in eski işletme yöneticilerine yönelik açtığı 25 milyon dolarlık tazminat davası geçtiğimiz hafta sonu sona erdi. Depp’in eski işletme müdürleri The Management Group ile uzlaştığı açıklandı. Hollywood Reporter’ın aktardığına göre, uzlaşma olmasaydı gelecek ay duruşma başlayacaktı.

Depp’in anlaşmadan dolayı memnun olduğu ifade edilirken, “Yönetim Grubu’na karşı açılan davada uzlaşılması Depp’in ailesinin ve kariyerinin çıkarları doğrultusunda” açıklaması yapıldı.

Depp, söz konusu şirkete, kazançlarını kötü yönettiğinden dolayı dava açmıştı. Depp, eski iş ortaklarını dolandırıcılık ve ihmal ile suçluyor, vergileri ödemediklerini, izinsiz kredi anlaşması yaptıklarını ve güvenlik ile diğer hizmetler için aşırı harcamada bulunduklarını iddia ediyordu. Gruptan yapılan açıklamada ise Depp’in harcamalarının aşırı olduğu ve ayda 30 bin doları sadece şaraplara ödediği öne sürülmüştü.

HASTA ÇOCUKLARA SÜRPRİZ ZİYARET - İZLE

Sayfa Yükleniyor...