Johnny Depp'ten mahkeme kararı sonrası hayranlarına mektup

Johnny Depp'in, eşi Amber Heard'a açtığı davadaki ertele talebi karara bağlandı. Heard'ün itirazlarına rağmen dava 11 Ocak 2021’den 3 Mayıs 2021’e alındı.

12.09.2020 - 12:00

Johnny Depp'ten mahkeme kararı sonrası hayranlarına mektup

Hollywood yıldızı Johnny Depp; Amber Heard’a Washington Post’ta yazdığı şiddet gördüğüne dair iddiaların bulunduğu yazının ardından 50 milyon dolarlık dava açtı. Ancak davanın11 Ocak 2021’deki duruşması Fantastik Canavarlar serisinin üçüncü filminin çekimleriyle çakışınca, 57 yaşındaki oyuncu erteleme talep etti. Birkaç gün sonra ise Heard, talebin kabul edilmesi durumunda duruşmanın bu sefer de Aquaman 2’nin çekimleriyle çakışabileceğini söyleyerek itirazda bulundu. Mahkeme Virginia’da görülecek 50 milyon dolarlık davayı 11 Ocak 2021’den 3 Mayıs 2021’e erteledi.

DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Johnny Depp karar sonrası Instagram hesabından paylaştığı videoda masasında kaleme aldığı mektupta hayranlarına kendisini sürekli destekledikleri için teşekkür etti.

Heard. Aquaman 2'de Mera karakterine hayat verecek Heard. Aquaman 2'de Mera karakterine hayat verecek

"SİZİN İÇİN BURADAYIM"

Depp videoyu "Herkese merhaba! Hayatımın birçok uzun ve ilginç dönemi boyunca sürekli ve sadık desteğiniz için hepinize bir kez daha teşekkür etmek istedim. Sadece sizin sayenizde buradayım ve sadece sizin için buradayım. Hepinize teşekkürler ve sevgiler" notuyla paylaştı.

AŞK İDDİALARIYLA GÜNDEMDE

Bir süredir eski eşi Amber Heard ile kanun önünde hesaplaşan oyuncu, diğer yandan Alman asıllı oyuncu ve model Sophie Hermann ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündemde. Depp ile 33 yaşındaki Hermann'ın Londra'daki bir otelde tanıştıkları konuşuluyor. Sophie Hermann, adını rol aldığı Made In Chelsea adlı TV şovuyla duyurdu. 2013'ten bu yana programda görev alan Hermann, altıncı sezondan sonra iki yıllık bir mola verdi. Fakat sonra şova geri döndü

Sayfa Yükleniyor...