Justin Bieber yine gözaltında

Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber, geçen hafta tutuklanıp kefaletle serbest bırakılmasının ardından bu kez Toronto'da gözaltına alındı.

30.01.2014 - 09:28

Justin Bieber yine gözaltında

Los Angeles’ta komşusunun evine yumurta attı ardından Miami’de gözaltına alınmasından 1 hafta geçmeden Justin Bieber'ın bu kez Toronto’da başı belada.

Kanada'nın Toronto kentinde akşam saatlerinde gerçekleşen gözaltı olayında polise ifade veren Justin Bieber, 10 Mart'ta hakim karşısına çıkacak.

Bieber'ın avukatı ve polis kaynaklarının verdiği bilgiye göre, ünlü şarkıcı, 30 Aralık 2013'te Toronto'da 6 arkadaşıyla kiraladıkları limuzinin sürücüsünü darp etmek ve tacizde bulunmakla suçlanıyor.

30 Aralık gecesi Peter ve Adelaide Caddesi'nin olduğu bölgeden bir limuzine binen Bieber ve arkadaşlarının,araçta sürücünün kafasına defalarca vurdukları, sürücünün durup polisi aradığı sırada da kaçtıkları iddia ediliyor.

Ünlü pop yıldızının getirildiği Toronto'daki polis merkezinin etrafı, bir anda basın mensupları ve hayranları ile dolarken, Justin Bieber ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. İzdiham nedeniyle arka kapıdan çıkarılan Bieber, 10 Mart'ta Old City Hall'daki mahkemede hakim karşısına çıkacak.

Justin Bieber'ın avukatı Howard Weitzman, yaptığı açıklamada,müvekkilinin masum ve olayın da düşük seviyeli bir suç olduğunu belirtti. Weitzman, dosya mahkemeye intikal ettiği için yorum yapmak istemediğini kaydetti.

‘SINIR DIŞI’ KAMPANYASINDA İMZALAR TOPLANDI
ABD'de uyuşturucu ve alkol etkisinde araba sürerken gözaltına alınan Justin Bieber’ın ülkeden sınır dışı edilmesi için başlatılan kampanya 100 bin imzaya ulaştı.

Beyaz Saray, kamudan gelen dilekçelere cevap verdiği ‘We the People’ sayfasında açılan dilekçede Kanadalı 19 yaşındaki şarkıcının sınır dışı edilmesi ve yeşil kartının iptal edilmesi isteniyordu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...