Justin Bieber’dan kanlı boks maçı

ABD’li genç şarkıcı Justin Bieber’ı boks ringinde kanlar içinde görenler gözlerine inanamadı. Üst üste yumruk yiyen şarkıcı bir derginin fotoğraf çekimleri için ringe çıkmıştı.

20.03.2012 - 09:46

Justin Bieber’dan kanlı boks maçı

ABD’li ünlü pop şarkıcısı Justin Bieber’ın  tüm dünyada ünlü olmasının en büyük etkeni olan bebeksi suratını kanlar içinde görenler gözlerine inanamadı.  Ringde rakibinden üst üste yumruk yiyen Bieber bir derginin fotoğraf çekimi için oradaydı.

18 yaşındaki şarkıcı Bieber dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Tony Kelly’nin “Complex” dergisi için hazırladığı fotoğraf çekiminde simokiniyle ringe çıktı. Boks maçı konseptinde rakibinin acımasız yumruklarının hedefi olan Bieber ilk defa böyle bir “sert çocuk” imajıyla hayranlarının karşısındaydı.

Dergiye verdiği röportajında kız arkadaşı oyuncu Selena Gomez ile olan ilişkisiyle ilgili soruları cevaplayan Bieber ünlü kişiler oldukları için beraberiklerini gözden uzakta yaşayamadıklarını söyledi.

Bieber sözlerine şöyle devam etti: “Ben bu kapıdan çıkayım, Selena başka bir yerden çıksın sonra paparazzileri atlatmak için bir yerde buluşalım. Sonra tekrar saklanalım. Bu hiç de sağlıklı bir ilişki değil.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...