Kaan Tangöze eski eşi Seçkin Piriler'i çocuklarının önünde dövdüğü iddialarına yanıt verdi

Seçkin Piriler dün polise giderek, kendisini çocuklarının önünde dövdüğü iddiasıyla eski eşi Duman grubunun solisti Kaan Töngöze'den şikayetçi oldu. Kaan Tangöze şiddet iddialarına yanıt verdi.

08.05.2019 - 17:43

Kaan Tangöze eski eşi Seçkin Piriler'i çocuklarının önünde dövdüğü iddialarına yanıt verdi

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, şimdiki eşi Kıvılcım Ural'a açtığı davadan vazgeçmesi için eski eşi Seçkin Piriler ile görüşmek için evine gitti. Posta'nın haberine göre tartışma kavgaya dönüştü. Kaan Tangöze eski eşine ve o sırada yanında bulunan bir kadına, çocuklarının önünde şiddet uyguladı. Seçkin Piriler dün akşam Etiler Polis Merkezi'ne gidip şikayetçi oldu. Arkasından 21.30'da darp raporu almak üzere Kağıthane Devlet Hastanesi'ne gitti. 

"HABERLER GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

Şiddet haberleri üzerine Kaan Tangöze de bir açıklama yaptı. Tangöze yazılı açıklamasında şu satırlara yer verdi: "Dün akşamdan itibaren basın ve sosyal medyada eski eşimi darbettiğime dair çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği doğru yansıtmamaktadır. Bu karalama ve akılalmaz iftira karşısında, ben de kendisi hakkında hukuki süreci başlatmış bulunuyorum. Detaylı bilgilendirme avukatım Hatice Özlem Bakırcı tarafından kamuoyu ile paylaşılacaktır. Saygılarımla Kaan Tangöze."

NE OLMUŞTU?

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 2016'da Seçkin Piriler'den boşanıp 6 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Nedeni; Kıvılcım Ural ile birlikte olmasıydı. Seçkin Piriler, çocukları Hakan ve Volkan'ın velayetini almıştı. Tangöze ve Ural da geçen kasımda evlenmiş, martta kızları İlayda dünyaya gelmişti.

Seçkin Piriler, eski eşinin evlenmesi üzerine oğullarının babalarıyla görüşmesine de kısıtlamalar getirmişti.

Boşanma protokolüne uymadığı, İstanbul Ortaköy'deki dairesinin yüzde 50'sini kendisine halen devretmediği gerekçesiyle de Kaan Tangöze'ye dava da açmıştı.

Kıvılcım Ural'ı da kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle dava edip tazminat istemişti. Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural hakkında hem kendisine hem iki çocuğuna '6 ay süreyle yaklaşmama' kararı aldırmıştı.

Ancak Kaan Tangöze, yargı kararına aykırı davranıp geçtiğimiz günlerde çocuklarıyla yeni eşini buluşturup yemeğe çıkarmıştı.

Bu arada Kaan Tangöze de Seçkin Piriler'e ödediği 3 bin liralık yoksulluk nafakasının iptali ve çocuklarının velayetini alma talebiyle mahkemeye başvurmuştu. İkilinin arasındaki gerginlik dün akşam şiddete dönüştü.

Sayfa Yükleniyor...