'Kadınlar araba gibi iyi kullanılmalı'

Süperstar Ajda Pekkan, ilişkiler üzerine konuştu: "Kadınlar daha şeytandır. Erkek sinirlendiği zaman kadınlar alttan almalıdır."

16.02.2011 - 09:39

'Kadınlar araba gibi iyi kullanılmalı'

Bir radyo açılışına katılan Ajda Pekkan, özel hayatı ve kadın-erkek ilişkileriyle ilgili konuştu.

Süperstar, ilişkiler hakkında bakın neler söyledi:

"Eğer insanın kalbi boş olursa hayatta motive olamaz. Benim kalbim her zaman doludur. Ama şu sıralar albüm koşturmasından dolayı vaktim yok. İnanın hayatımda biri olsa, yemin ederim sizlerle paylaşırım. Ama şu anda yok.

ÇOCUKLUK AŞKIMI UNUTAMADIM
İlk çocukluk aşkım hiçbir zaman unutamadım. Aynı semtte oturduğum biriydi. Kız arkadaşlarım aracılığıyla tanıştım ve okul çağlarında başlayan ilk görüşte aşktı. Unutulmuyor, anne-baba sevgisi gibi karşılıksız riyasız sevgidir ilk aşk. Halen kendisiyle görüşüyorum.

Kadının erkeğe özen göstermesi lazım. Kadınla erkek, aşkta ters yönde gözükse de ortak noktada birleşir. Aşkı beslemek için çiftler belki aralarında espriler oluşturmalıdır.

ALDATMADIM, ALDATILDIM
Hiçbir zaman hayatımdaki insanı aldatmadım. Aldatıldığımı anladığım anda "Allahaısmarladık" diyerek çekip gittim.

KADINLAR ŞEYTANDIR...
Kadınlar daha şeytandır. Erkek sinirlendiği zaman kadınlar alttan almalıdır. Kadın iyi kullanılmalıdır, tıpkı bir araba gibi...

Çok ortalıklarda olduğum zaman kendimi rahatsız hissediyorum. İçimdeki psikoloğum sayesinde sorunlarımı her zaman kendim çözüyorum. Dertlerimi duvarlarla paylaşıp kendi içimde yaşıyorum.

SEZEN'LE NİLÜFER BENİ ÖRNEK ALDI
Ozan Doğulu, Kenan Doğulu, Tarkan ve Sinan Akçıl ile enerjimizi paylaşmayı çok seviyorum. Türk Pop Müziği'nde ben ilk örnektim. Sezen Aksu ve Nilüfer beni örnek alarak kendilerini geliştirdi ve müziğe damga vurdular."
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...